تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] انجمن کارفرمایی تهیه‌کنندگان (اکت) و خانه سینما در پی درگذشت داود رشیدی پیام تسلیت دادند. به گزارش ایلنا، در متن پیام تسلیت انجمن کارفرمایی تهیه‌کنندگان (اکت)، آمده است:« درگذشت هنرمند برجسته سینما و تئاتر کشورمان داود رشیدی را به خانواده‌های محترم رشیدی و برومند و همچنین خانواده بزرگ سینمای ایران تسلیت می‌گوییم. باشد که […]

[ad_1]

انجمن کارفرمایی تهیه‌کنندگان (اکت) و خانه سینما در پی درگذشت داود رشیدی پیام تسلیت دادند.

به گزارش ایلنا، در متن پیام تسلیت انجمن کارفرمایی تهیه‌کنندگان (اکت)، آمده است:« درگذشت هنرمند برجسته سینما و تئاتر کشورمان داود رشیدی را به خانواده‌های محترم رشیدی و برومند و همچنین خانواده بزرگ سینمای ایران تسلیت می‌گوییم.


باشد که ستاره پرفروغ نام و یادش همواره بر آسمان هنر ایران زمین بدرخشد و نسل‌های آینده نیز او را با نقش آفرینی‌های ماندگارش بشناسند و گرامی بدارند.


در متن اطلاعیه‌ی خانه سینما آمده است: با نهایت تاثر و تاسف، اعلام می‌کنیم هنرمند نازنین و دوست داشتنی میهن‌مان،استاد داود رشیدی بازیگر ارزشمند و پیشکسوت سینمای ایران دارفانی را وداع گفت.


هیات مدیره و مدیرعامل خانه سینما در کنار تمامی اعضای جامعه اصناف سینمای ایران  ضمن آرزوی شکیبایی برای خانواده  هنرمند و  ارجمند ایشان بانو احترام برومند و سرکار  خانم لیلی رشیدی ، این مصیبت بزرگ را به سینمای کشور تسلیت می‌گوید.


داود رشیدی ۵ شهریور ماه از دنیا رفت.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس