تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در معاملات هفته گذشته فرابورس ایران تعداد ۵ هزار و ۲۸۱ نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سمات، حجم معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن در هفته منتهی به هشتم امردادماه ماه جاری، ۲۵۲ هزار بود. معاملات […]

[ad_1]

در معاملات هفته گذشته فرابورس ایران تعداد ۵ هزار و ۲۸۱ نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سمات، حجم معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن در هفته منتهی به هشتم امردادماه ماه جاری، ۲۵۲ هزار بود.

معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن از سال ۸۹ در شرکت فرابورس ایران آغاز شده است که هم اکنون بیش از ۲۰ نماد حق تقدم تسهیلات مسکن در این شرکت معامله می شود.

همچنین مدیر امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک شرکت سپرده گذاری مرکزی درهفته گذشته ۱۱۱ میلیارد ریال سود به ۴۱۳ سهامدار پرداخت کرد.

بر اساس این گزارش، طراحی برگ حق تقدم شرکت داروسازی دکتر عبیدی در هفته گذشته انجام شد و تعداد ۲۶ وکالت نامه مورد تایید مدیریت امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک سمات قرار گرفت.

۴۰۱/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس