تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس خانه احزاب ایران گفت:خانه احزاب به تحول و توسعه کشور کمک می‌کند و هزینه مشارکت سیاسی مردم را پایین می آورد تا افراد بتوانند به هر کس که می‌خواهند رأی دهند. به گزارش ایلنا از رشت، حسن غفوری‌فرد در نشست  هم اندیشی احزاب و گروه های سیاسی گیلان که شامگاه امروز (دوشنبه) در سالن غدیر شهر […]

[ad_1]

رئیس خانه احزاب ایران گفت:خانه احزاب به تحول و توسعه کشور کمک می‌کند و هزینه مشارکت سیاسی مردم را پایین می آورد تا افراد بتوانند به هر کس که می‌خواهند رأی دهند.

به گزارش ایلنا از رشت، حسن غفوری‌فرد در نشست  هم اندیشی احزاب و گروه های سیاسی گیلان که شامگاه امروز (دوشنبه) در سالن غدیر شهر رشت برگزار شد، با بیان اینکه مردم درباره احزاب ذهنیت منفی دارند، خاطرنشان کرد: قوی‌ترین حزب، حزب توده و وابسته به خارج بود که با عملکرد خود ذهنیت بدی روی مردم گذاشت و منحل شد.


نماینده سابق مجلس با اشاره به اینکه خانه احزاب از دوران دولت اصلاحات تشکیل شد،افزود: اساسنامه خانه احزاب شکل گرفت و اقدام‌های خوبی صورت گرفت اما برخی فعالیت‌های حزبی به اعتماد مردم خدشه وارد کرده است.


وی ادامه داد: خانه احزاب به تحول و توسعه کشور کمک می‌کند و هزینه مشارکت سیاسی مردم را پایین می‌آورد تا افراد بتوانند به هر کس که می‌خواهند رأی دهند.


این فعال سیاسی با بیان اینکه امسال سال انتخابات ریاست جمهوری و شوراها است، اظهار کرد: انتخاب تعداد زیادی از اعضای شورا نقطه امید جمهوری اسلامی است.


غفوری‌فردبا با بیان اینکه خانه احزاب باید برنامه داشته باشد و به صورت شفاف با مردم سخن بگوید، بیان داشت: تلاش کرده‌ایم برای احزاب یارانه‌ای در نظر بگیریم زیرا نظام برای حزب ارزش قایل است.


رئیس خانه احزاب ایران بیان داشت: در ایران ۱۸۶ حزب عضو خانه احزاب هستند.


وی تصریح کرد: امروزه دنیا به این نتیجه رسیده که بدون ایران مشکل خاورمیانه برطرف نمی‌شود و این امر نشانه قدرت ایران است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس