تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از  زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراهانی» به کارگردانی علی رفیعی به عنوان اثر برگزیده انجمن منتقدان و نویسندگان خانه در یکسال گذشته شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر عصر پنجشنبه ۴ شهریورماه در تالار ایوان شمس برگزار شد. در […]

[ad_1]

علی رفیعی

نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از  زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراهانی» به کارگردانی علی رفیعی به عنوان اثر برگزیده انجمن منتقدان و نویسندگان خانه در یکسال گذشته شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از مهر، جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر عصر پنجشنبه ۴ شهریورماه در تالار ایوان شمس برگزار شد. در این جشن که با حضور چهره‌های هنری و هنرمندان تئاتر همراه بود، برگزیدگان یک سال گذشته تئاتر ایران از نگاه انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر معرفی شدند.

در بخش آثار برگزیده یک سال گذشته تئاتر ایران، نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزاتقی‌خان فراهانی» به نویسندگی و کارگردانی علی رفیعی به عنوان اثر برگزیده منتقدان تئاتر معرفی شد.

این نمایش پاییز و زمستان سال ۹۴ در تالار وحدت به صحنه رفت.

پیش از این نمایش «شکار روباه» به کارگردانی علی رفیعی نیز به عنوان اثر برگزیده انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر معرفی شده بود.

۵۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس