تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  برنامه “یک خاطره یک امضا” این هفته میزبان امیر تاجیک خواننده پاپ کشور است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در برنامه این هفته یک خاطره یک امضا که روز جمعه حدود ساعت ۱۵ : ۱۳ پخش می شود، امیر تاجیک از کودکی تا عشق به خوانندگی و شهرت می […]

[ad_1]

 برنامه “یک خاطره یک امضا” این هفته میزبان امیر تاجیک خواننده پاپ کشور است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در برنامه این هفته یک خاطره یک امضا که روز جمعه حدود ساعت ۱۵ : ۱۳ پخش می شود، امیر تاجیک از کودکی تا عشق به خوانندگی و شهرت می گوید.
تلاش برای رسیدن به هدف ، ازدواج و پدر شدن، اولین روزهای خوانندگی و وضعیت کنونی این خواننده پاپ که به ۵۰ سالگی نزدیک می شود و… از جمله مسایل مربوط به وی است که به برخی از آنها در این برنامه اشاره می شود.
امیر تاجیک متولد ۸ شهریور ۱۳۴۷ در تهران و هنرپیشه و خواننده ای است که در رشته مهندسی طراحی صنعتی تحصیل کرده اما به خوانندگی روی آورده است. او از خوانندگان نسل اول موسیقی پاپ پس از انقلاب اسلامی به‌ حساب می آید که با ترانه زیرآسمان شهر به شهرت رسید .
گفتنی است برنامه «یک خاطره یک امضا» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که با تهیه کنندگی فرشاد شکیبی و با هدف الگوسازی از زندگی افراد موفق جامعه هر هفته از این شبکه پخش می شود.

۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس