تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع دانشجویان منتخب دانشگاه افسری آجا گفت: هیچ نعمتی بالاتر از نعمت هدایت و ولایت نیست. به گزارش ایسکانیوز، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع دانشجویان منتخب دانشگاه افسری ارتش در چهاردهمین دوره رزم مقدماتی گفت: باید خداوند را شاکر باشیم که توفیق پوشیدن لباس مقدس سربازی امام […]

[ad_1]

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع دانشجویان منتخب دانشگاه افسری آجا گفت: هیچ نعمتی بالاتر از نعمت هدایت و ولایت نیست.

به گزارش ایسکانیوز، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع دانشجویان منتخب دانشگاه افسری ارتش در چهاردهمین دوره رزم مقدماتی گفت: باید خداوند را شاکر باشیم که توفیق پوشیدن لباس مقدس سربازی امام زمان(عج) را به ما اعطا کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه هیچ نعمتی بالاتر از نعمت هدایت و ولایت نیست، افزود: این آموزه قرآنی است چرا که در سوره فاتحه در ابتدای قرآن از خداوند نعمت هدایت به صراط مستقیم را طلب می کنیم و در زیارتنامه امیرالمومنین(ع) نیز می گوییم السلام علیک یا صراط المستقیم و از اینجا می توان نتیجه گرفت که صراط مستقیم همان ولایت است و ما مکلفیم که برابر دستور خداوند این نعمت را گرامی بداریم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین اظهار داشت: شما راه درستی برای ادامه زندگی برگزیده اید و در این راه باید الگویتان پیشکسوتان و ۴۸ هزار شهید ارتش باشد که نگاه به هر کدامشان شما را از گمراهی نجات می دهد.

امیر سرتیپ حیدری در ادامه با اشاره به جایگاه والای شهید سپهبد صیاد شیرازی ادامه داد: صیاد شیرازی به عنوان نور چشم همه ما و سیدالشهدا زمان خودش بود و روزی مثل من و شما وارد این کسوت شد و سختی های این دوره را لمس کرد. بزرگترین امتیاز صیاد این بود که راه را تشخیص داد و گفت من مطیع محض ولایت هستم. صیاد رضایت عمل و کارش را در رضایت ولی فقیه می دانست. او راه بندگی را در مطیع ولایت بودن می دانست و کسی که مطیع ولایت باشد مطیع خداست.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس