تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴
ابوطالبی:

با گزارش آژانس، برجام اجرایی، تحریم‌ها رفع و گره سیاست و اقتصاد باز شد، حیثیت ملی وغرور جهانی بازگشت و پرچم افتخارآمیز ایرانی بودن دوباره برافراشته شد. بر سیاستمداران کشور از هر اندیشه و جناحی است که چندین موضوع را سرمشقِ کنش‌های خویش قراردهند.

به گزارش “گذارخبر”  حمید ابوطالبی در صفحه شخصی خود در توئتیر با اشاره به فرا رسیدن روز اجرای برجام و برداشته شدن تحریم نوشته است که کاغذ پاره خواندن تصمیمات دیگران درعرصه بین الملل، نشانه‌ی قدرتمندی نیست؛ بلکه ورق پاره‌ها را به زباله دان تاریخ ریختن، اوج قدرت و هنرمندی است.
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه سیاست تقابل و ستیزه جوییِ بی‌منطق، بهره‌ای جزنابودی توان ملی نخواهد داشت تاکید کرد: در برابر اثرات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی برآمده ازاین سیاست ورزی مسئولیم.ابوطالبی تاکید کرد: اسلام و اسلامیت و ایران و ایرانی بودن را هزینه خطاهای عمدی و سهوی ننماییم و اسلام گریزی و ایران هراسی را کسوت افتخار و لباس اقتدار نپوشانیم.

سفیر اسبق کشورمان در ایتالیا و اتحادیه اروپایی، با توصیه به اینکه برای قدرت هشت ساله، کشور را درگیر بلایایی چند دهه‌ای نکنیم و برای کسب وجهه کاذب وساختن تصویری جعلی ازخود، چهره زیبای کشور را نابود ننماییم گفت: بنگریم که مسئولیت ناپذیری و شعارهای زودگذر چه برسر ماخواهد آورد؟ و نادانی و نابسامانی فکری، و قدر اندیشمند و متفکر در کشورداری را ندانستن، چقدر فاجعه آمیز است؟

ابوطالبی با بیان اینکه سیاست و سیاست ورزی را راه ورسمی است نوشت: خود رایی وخودپسندی سیاست نیست وعمرعوام گرایی و عوام فریبی کوتاه است.

معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در ادامه از همه خواست تا دست به دست هم داده تا این دوران سخت پسا برجام، با همدلی وهمزبانی طی شود چرا که جهان آبستن حوادث است و بیم موج وگردابی چنین حائل درپیش روست.

ابوطالبی در پایان نوشته است: و اینک بر ما است که وحدت و یکپارچگی پیشه کنیم؛ با یکدیگر به صمیمیت برآییم؛ آسایش و رفاه مردم را عزم جزم خود بدانیم و ایرانی آباد و ملتی سرافراز به پا داریم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس