تاریخ انتشار: ۲۰ آبا ۱۳۹۴

برخی ها خودشان را مفسر بیانات رهبری در جامعه می دانند طوری که انگار مردم مطالب رهبری را متوجه نیستند اما بدانند رابطه مردم و رهبری رابطه ی مستحکمی است.

به گزارش “گذارخبر” دکتر احمد حکیمی پور با حضور در نمایشگاه مطبوعات و در باردید از غرفه “گذارخبر” درباره تحریم نمایشگاه توسط عده از منتقدین دولت گفت:برخی مسائل از حیثیت ملی برخوردار است و به منافع ملی کشور بر میگردد و نباید این مسائل را به موضوعات جناحی کشید.برجام از جمله این مسائل است که با پشتیبانی مقام معظم رهبری به نتیجه رسید.نمایشگاه نیز مانند برجام در سطح ملی است وقتی نشریه سایت و روزنامه دارند و حرفهایی برای گفتن،پس نباید با یک رویداد فرهنگی قهر کنند و به صلاح کشور نیست.

این فعال اصلاح طلب گفت:برخی ها خودشان را مفسر بیانات رهبری در جامعه می دانند طوری که انگار مردم مطالب رهبری را متوجه نیستند اما بدانند رابطه مردم و رهبری رابطه ی مستحکمی است.این عده به شعار سال توجه ویژه کنند.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت:شورای عالی سیاستگذاری یک تدبیری بود که تحت مدیریت سید محمد خاتمی به سامان رسید و این شورا طیف وسیع اصلاح طلبان را در بر می گیرد.این شورای کار خود را با قوت ادامه می دهد.در این شورا بنا نداریم برای استان ها از بالا به پایین تصمیم بگیریم.خود حوزه های انتخابیه به مثداق های خودشان میرسند.کار اصلی این شورای تبیین معیارهاست و در همین راستا سند هایی تهیه شده که ابلاغ خواهد شد

عضو شورای شهر تهران ادامه داد:آنچه که مسلم است اولویت اصلی اصلاح طلبان کاندیدایی به هویت اصلاح طلبی است و در واقع امتحان داده شده برخوردار باشند و در کنار آنها از طیف های معتدا مد نظر داریم.

وی اظهار داشت:در این دوره توجه به دو قشر مهم بانوان و جوانان اس.هم در فرآیند تصمیم گیری و هم بستن لیست حضور آنها باید جدی باشد.

دکتر آحمد حکیمی پور در پایان گفت:در طیف اصلاح طلبان آن فردی که سر لیست شود قطعا رئیس مجلس خواهد شد و مهمترین گزینه برای ما آقای دکتر عارف است.اما اینکه کی رئیس مجلس خواهد شد بستگی به اکثریت مجلس دارد.عده ای زیادی از مردم درخواست کرده اند که از محل زادگاهم کاندیدا شوم و در شورای شهر منعی برای این کار وجود ندارد.انگیزه شخصی برای این فرآیند ندارم اما اگر لازم باشد قطعا حضور خواهم داشت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس