تاریخ انتشار: ۰۳ بهم ۱۳۹۴

با دفاع از حقوق مردم، می توانیم سرمایه اجتماعی جریان اصلاح طلب را جبران و تقویت کنیم.

به گزارش “گذارنیوز” احمد حکیمی پور دبیر کل حزب اراده ملت ایران در گفتگو با خبرگزاری آریا در خصوص انتظار اصلاح طلبان از رئیس جمهور برای ورود به موضوع رد صلاحیت ها، گفت: آقای روحانی به عنوان فرد دوم نظام و شخص اول اجرایی باید در خصوص رد صلاحیت ها تمام تلاش خود را انجام دهند و از قانون اساسی کشور با تمام قدرت پاسداری کنند و در خصوص رد صلاحیت ها با اهتمام بیشتری حرکت کنند.
دبیر کل حزب اراده ملت ایران در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار آریا در خصوص نتیجه مذاکرات کمیته رایزنی اصلاح طلبان با شورای نگهبان نیز گفت: بنده به عنوان یک شخص اصلاح طلب به نتایج این رایزنی ها امیدوارم هستم و با یک دید روشن به آن نگاه می کنم. این موضوع می تواند با رایزنی و پادرمیانی بزرگان به سمت افق روشنی حرکت کند.
حکیمی پور در خصوص اظهارات اخیر آقای عارف در خصوص از دست دادن سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان نیز گفت : موضوع سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان به موضوع اعتماد مردم باز می گردد اگر ما بتوانیم با حرکت های مناسب از حقوق آنها دفاع کنیم، با اقدامات خوب و شایسته می توانیم این سرمایه اجتماعی را جبران و تقویت سازیم .
این چهره اصلاح طلب در خصوص هشدار آقای عارف در خصوص دام رسانه ای برای اصلاح طلبان نیز گفت: بحث آقای عارف در خصوص دام رسانه ای به این موضوع اشاره دارد که برخی از رسانه ها به دنبال ایجاد تنش هستند و می خواهند ما را به حاشیه ببرند و این حرکت ها چیزی جز ایجاد تشنج در جوی حاکم، ایجاد نمی کند.
وی در پایان در خصوص ارتباط اصلاح طلبان با جامعه متدین کشور نیز گفت: اصلاح طلبان خودشان از جامعه متدین کشور هستند و معتقد  به پایه های اسلام هستند. این فضا سازی که در خصوص اصلاح طلبان عنوان می شود، بخاطر آن است که جامعه را نسبت به جریان اصلاح طلب بدبین کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس