تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۴

قبل از انتخابات مجلس قطعا اجرای برجام تاثیرش را در زندگی معیشتی و اقتصادی مردم می گذارد.

به گزارش “گذارخبر” احمد حکیمی پور ،دبیر کل حزب اراده ملت در گفتگو با آریا درباره تاثیر اجرای برجام در فضای اقتصادی و سیاسی کشور،گفت:از دو جنبه برجام در وضعیت کشور تاثیر گذار است اول اینکه تاثیر روانی دارد و آرامش و امید را به مردم برمی گرداند .به عبارت دیگر از نظر روانی برای آینده بازار و کسب و کار، ثبات و امنیت ایجاد می کند .بحث بعدی هم این است که وقتی عملا از دوماه دیگر اجرای برجام شروع می شود نه تنها خودبخود آثار عملی آن را به عینه در اقتصاد و کسب و کار ایران می بینیم بلکه این شریط قطعا در انتخابات هم می تواند نقش داشته باشد چراکه این گام بزرگ و نقطه عطف که شکل گرفته بعد از سالها دستاورد دولت تدبیر و امید است و مردم آن را قدر می دانند .در هرصورت آثار و عوارض برجام در زندگی تک تک ایرانی ها قابل مشاهده خواهد بود .
وی درباره اخلال دلواپسان در اجرای برجام نیز گفت:بالاخره مخالفین بیکار ننشستند .آنها در داخل ،منطقه و بین الملل  تلاششان را خواهند کرد البته باتوجه به تجربه ای که در چندماه اخیر داشته ایم اینها هزینه اضافی برای مردم ما تحمیل می کنند درحالی که در عمل نتیجه نمی گیرند.
این عضو شورای شهر تهران اظهار داشت:آخرین تلاش دلواپسان و مخالفان برجام طی دو هفته گذشته بود که در سطح جامعه، رسانه ها و مجلس انجام دادند این کارشکنی ها عملا کارآیی نخواهد داشت و ما هرچه جلوتر می رویم کم رنگ تر خواهد شد هرچند که اینها دست از تلاششان برنخواهند داشت.
حکیمی پور تاکید کرد:قبل از انتخابات مجلس قطعا اجرای برجام تاثیرش را در زندگی معیشتی و اقتصادی مردم می گذارد .درواقع ما با آزادسازی اموال بلوکه شده تاثیرش را در چرخه اقتصاد، تولید ، کارآفرینی و صنعت خواهیم دید.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد دولت در عرصه سیاست داخلی هم همچون سیاست خارجی موفق عمل کند تا شاهد انتخابات پرشوری باشیم.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما
  1. امیر دوستی مهر says:

    درود بر دکتر حکیمی پور

  2. اکبر حسنی says:

    آفرین بر صراحت بیان دکتر حکیمی پور دلواپسان هیچگاه به فکر منافع ملی نبودند

  3. عباس عظيمي says:

    زنده باد دکتر حکیمی زنده باد حزب اراده ملت

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس