تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نمایش «طاعون» پس از تغییر نام به «حکومت نظامی» مجوز اجرا در تماشاخانه ایرانشهر را دریافت کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی این تئاتر، این اثر به کارگردانی تینو صالحی مهر و آبان ١٣٩۵ در سالن سمندریان مجموعه ایرانشهر به روی صحنه خواهد رفت. نمایش «حکومت نظامی» قرار بود با نام […]

[ad_1]

نمایش «طاعون» پس از تغییر نام به «حکومت نظامی» مجوز اجرا در تماشاخانه ایرانشهر را دریافت کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی این تئاتر، این اثر به کارگردانی تینو صالحی مهر و آبان ١٣٩۵ در سالن سمندریان مجموعه ایرانشهر به روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «حکومت نظامی» قرار بود با نام «طاعون» به صحنه برود که به دلایل نامشخص تغییر نام داده و با تاخیر در دریافت مجوز و همچنین تاخیر چند روزه در اجرا از تاریخ ١۵ مهر به صحنه می‌رود، تینو صالحی کارگردان نمایش درباره دلیل تغییر نام و تاخیر در دریافت مجوز توضیحی نداد.

در این نمایش بازیگرانی همچون علیرضا مهران ، توماج دانش بهزادی،پژمان جمشیدی،نازنین کریمی،هومن سلطانی،حسین شفیعی ،سامان کرمی،سینا نصرالهی، نجلا نظریان،سحرناز افتاده،مینا گلپایگانی،پریسا روزبهانی، ارغوان راستی و……حضور دارند.

دیگر عوامل عبارتند از :مجری طرح: حسین اردستانی،عکاس: مهدی آشنا،برنامه ریز: حسین دیردار،دستیار کارگردان: امیر نجفی

طراح گرافیک و پوستر: حسین خدارحمی،روابط عمومی و تبلیغات مجازی : فریبا جدیدی،هماهنگی : شهر اشوب مفتاحی،منشی صحنه: باران سیبی.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس