تاریخ انتشار: ۲۸ ارد ۱۳۹۵
دوجلسه محروميت براي رحمتي

به گزارش “گذار نیوز’”، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرانجام حکم انضباطی پرونده دروازه بان استقلال را اعلام کرد که طی آن رحمتی با دوجلسه محرومیت از مسابقات لیگ برتر و ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی همراه شد. همچنین استقلال تهران با یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر روبرو شد که این بند از حکم قابل […]

به گزارش “گذار نیوز'”، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرانجام حکم انضباطی پرونده دروازه بان استقلال را اعلام کرد که طی آن رحمتی با دوجلسه محرومیت از مسابقات لیگ برتر و ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی همراه شد.
همچنین استقلال تهران با یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر روبرو شد که این بند از حکم قابل تجدید نظر و اعتراض است.

 

به این ترتیب برخلاف تمامی خبرهایی که در خصوص محرومیت سیدمهدی رحمتی از فینال جام حذفی به گوش می رسید این بازیکن مشکلی برای همراهی استقلال در بازی با ذوب آهن که روز نهم خردادماه برگزار می شود نخواهد داشت.

 

همچنین تراکتورسازی تبریز هم به خاطر تخلفاتی که تماشاگرانش در بازی با استقلال انجام دادند به تذکر کتبی و ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و همچنین اجلال نصیری از عوامل باشگاه تراکتورسازی به خاطر دخالت در امور برگزاری و ورود غیر قانونی به زمینه مسابقه سه ماه از هر گونه فعالیت فوتبالی محروم و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی شد که این آرا قابل تجدید نظر است.

 

 

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس