تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با تأیید خبر احضار مدیر شبکه سوم سیما به این دادسرا با شکایت پدر متوفی گفت: در صورتی که این مساله اثبات شود، حکم قتل غیر عمد دارد و مسبب آن به پرداخت دیه محکوم می شود مگر اینکه قاضی تشخیص دهد مجازات دیگری در کنار دیه مورد نیاز […]

[ad_1]

علی اصغر پورمحمدی

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با تأیید خبر احضار مدیر شبکه سوم سیما به این دادسرا با شکایت پدر متوفی گفت: در صورتی که این مساله اثبات شود، حکم قتل غیر عمد دارد و مسبب آن به پرداخت دیه محکوم می شود مگر اینکه قاضی تشخیص دهد مجازات دیگری در کنار دیه مورد نیاز است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از موج، قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران درمورد خبر احضار «اصغر پورمحمدی» مدیر شبکه سه سیما، علیرضا افخمی کارگردان و داوود هاشمی تهیه کننده سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» به این دادسرا گفت: این خبر صحت دارد و احضاریه بر مبنای شکایت شاکی خصوصی که پدر بچه فوت شده است، صادر شده.

وی در مورد این پرونده گفت: در صورتی که این مساله اثبات شود، حکم قتل غیر عمد دارد و مسبب آن به پرداخت دیه محکوم می شود مگر اینکه قاضی تشخیص دهد مجازات دیگری در کنار دیه مورد نیاز است.

وی تصریح کرد: اطلاعات بیشتر در مورد این پرونده را باید بازپرس پرونده عنوان کند.

سریال «۵ کیلومتر تا بهشت»رمضان ۱۳۹۰ از شبکه سوم سیما پخش شد و مهدی کوهی نوجوان سیزده ساله ایبود تحت تاثیر محتوای این سریال خود را با شال گردن، حلق‌آویز کرد.

۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس