تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] در پی انتشار گزارشی مبنی بر اینکه مافیای سیگار از وزارت بهداشت شکایت کرده است، مدیر اجرایی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات از صدور رای دیوان عدالت اداری به نفع شاکیان خبر داد و گفت: این موضوع با واکنش جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات مواجه شده است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از […]

[ad_1]

در پی انتشار گزارشی مبنی بر اینکه مافیای سیگار از وزارت بهداشت شکایت کرده است، مدیر اجرایی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات از صدور رای دیوان عدالت اداری به نفع شاکیان خبر داد و گفت: این موضوع با واکنش جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات مواجه شده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سلامت آنلاین علی عطا طاهری مدیر اجرایی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات با اشاره به مافیای قدرتمند دخانیات که می خواستند جلوی وضع قانون افزایش مالیات بر سیگار را بگیرند، افزود: این مافیا علیه وزارت بهداشت و صنعت و معدن به دیوان عدالت اداری شکایت کرده اند. این مافیا مجمعی تشکیل دادند و عنوان کردند ما می خواستیم تنباکوی معطر و معسل تولید کنیم ولی وزارت بهداشت و صنعت و معدن جلوی ما را گرفته اند. دیوان عدالت اداری هم به نفع آن ها حکم صادر کرده و گفته فعلا این دو وزارتخانه جلوی فعالیت آن ها را نگیرد.

او تاکید کرد: جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات در پی این حکم وکیل خواهد گرفت و به حکم دیوان عدالت اداری اعتراض خواهد کرد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس