تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهدی شفیعی طی حکمی مرضیه برومند را به عنوان دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک منصوب کرد به گزارش ایلنا، آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک در حالی برگزار شد که مدیر کل هنرهای نمایشی از سپردن سکان دوره آینده جشنواره به مرضیه برومند خبر داد. […]

[ad_1]

مهدی شفیعی طی حکمی مرضیه برومند را به عنوان دبیر هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک منصوب کرد

به گزارش ایلنا، آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک در حالی برگزار شد که مدیر کل هنرهای نمایشی از سپردن سکان دوره آینده جشنواره به مرضیه برومند خبر داد.


با حکم مهدی شفیعی مرضیه برومند به عنوان دبیر هفدهمین دوره جشنواره منصوب شد. در متن این حکم آمده است:


هنرمند گرامی


سرکار خانم مرضیه برومند


با سلام


ثبات مدیریت در تمامی ارکان و حوزه‌ها امری ستوده و نیکواست و آنچه صاحبنظران به آن اعتقاد راسخ دارند ایجاد امکان استمرار مدیریت‌های کارآمد و موفق است. این امر در حوزه فرهنگ و هنر به تحقیق اهمیت بیشتری دارد و لزوم برنامه‌ریزی هدفمند و دراز مدت در راستای چشم‌انداز روشن فرهنگی بر کسی پوشیده نیست.


اینک که بر پایه تجربیات پیشین، با درایت و همت سرکار عالی و حضور و شور نمایشگران عروسکی سراسرکشور شاهد برگزاری دو دوره موفق از جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک بوده‌ایم، بر این امید و باورم که با حضور شما در جایگاه “دبیر هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران – مبارک”، این شور و همت و همدلی به مدد برنامه‌ریزی و خلاقیت، در روندی رو به رشد و پویا، آسمان آبی عروسک‌ها را آبی‌تر و زمین و صحنه هاشان را پربارتر خواهد گرداند.


پیروزی و سربلندی‌تان را از خداوند بزرگ خواستارم

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس