تاریخ انتشار: ۲۰ خرد ۱۳۹۵

– معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: مقابله با آسیب های اجتماعی مانند طلاق، اعتیاد، حاشیه نشینی و موارد دیگر نیازمند برنامه های مدون ویژه ای است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری کرمانشاه روز پنجشنبه به نقل یوسف شاه حسینی در دومین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی در سال ۱۳۹۵ افزود: در خصوص آسیب های اجتماعی باید تلاش مضاعفی در زمینه کاهش این آسیب ها صورت گیرد و با نگاهی جدید به رفع این معضلات بپردازیم.
شاه حسینی با اشاره به سفر رییس جمهوری پس از ماه مبارک رمضان به کرمانشاه گفت: باید دستگاه های مرتبط با آسیب های اجتماعی طرح ها و برنامه های علمی و جدیدی را در قالب بسته اجتماعی استان برای جذب اعتبار مناسب تهیه کنند.
شاه حسینی با بیان اینکه این برنامه ها با نگاه تحول در این بخش ها باید تدوین شوند، اظهار داشت: همچنین باید در زمینه کارهای فرهنگی نیز اقدامات جدی تری انجام شود و با ارایه برنامه های جامع به دنبال استفاده از ظرفیت های موجود در بخش فرهنگ استان باشیم.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: خلاقیت، نوآوری و توجه به برنامه های کلان در بخش فرهنگی الزامی است زیرا استفاده از برنامه ها و طرح های جدید منجر به پویایی هر چه بیشتر این بخش خواهد شد.
وی همچنین توجه به مجتمع های فرهنگی و کانون های فرهنگی و مذهبی با استفاده از ظرفیت های موجود در بخش فرهنگی استان در تمامی عرصه ها را مورد تاکید قرار داد.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس