تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: مادامی که این دو حوزه در قالب یک وزارتخانه است،ما موظف هستیم که انرژی خاصی را برای مساله جوانان صرف کنیم زیرا حوزه جوانان نباید در محاق ورزش قرار بگیرد. رضا گل‌محمدی در گفت و گو با ایسنا افزود: تفکیک دو حوزه ورزش و جوانان از دستور […]

[ad_1]

وزارت ورزش و جوانان

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: مادامی که این دو حوزه در قالب یک وزارتخانه است،ما موظف هستیم که انرژی خاصی را برای مساله جوانان صرف کنیم زیرا حوزه جوانان نباید در محاق ورزش قرار بگیرد.

رضا گل‌محمدی در گفت و گو با ایسنا افزود: تفکیک دو حوزه ورزش و جوانان از دستور کار هیات دولت خارج شده است. در واقع یکی از تصمیمات غیرکارشناسی ادغام دو حوزه ورزش و جوانان بود چراکه ورزش به تنهایی حوزه بسیار شلوغ و پردردسری است.

وی یکی از اقدامات ادارات ورزش و جوانان استان تهران را اهتمام به تشکیل ستاد ساماندهی امور جوانان استان برشمرد و اظهارکرد: برای نخستین بار جلسه این ستاد با حضور استاندار برگزار شد. شرکت استاندار در این جلسات تعیین کننده است و اهتمام او به حضور در جلسات ستاد هر سه ماه یک بار موجب انجام اقدامات عملی و جدی توسط دستگاه‌ها خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس