تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۴

اتهام فرد دستگیر شده، تبانی پرسروصدای لیگ دسته اول تحصیل مال غیر است. به گزارش گذارنیوز پس از انتشار اخباری مبنی بر دستگیر «م.ن» عضو سابق سازمان لیگ که از مدیران سابق لیگ دسته اول برای انتشار کتاب درخواست پول کرده بود، این ابهام در ذهن اهالی فوتبال پیش آمد که او به چه اتهامی […]

اتهام فرد دستگیر شده، تبانی پرسروصدای لیگ دسته اول تحصیل مال غیر است.

دستبند

به گزارش گذارنیوز پس از انتشار اخباری مبنی بر دستگیر «م.ن» عضو سابق سازمان لیگ که از مدیران سابق لیگ دسته اول برای انتشار کتاب درخواست پول کرده بود، این ابهام در ذهن اهالی فوتبال پیش آمد که او به چه اتهامی در بازداشت سر می‌ برد. حمیسی مسوول حراست فدارسیون فوتبال که از نزدیک با این مساله درگیر بوده پاسخ سوالات خبرنگار ما را چنین می‌ دهد: ما یک پرونده ای تشکیل دادیم به نام پرونده لیگ یک که به کلیه تخلفاتی که در آن صورت گرفته است رسیدگی می‌ کنیم. صحبت هایی در مورد این فرد انجام شد که ما تصمیم گرفتیم از ایشان دعوت کنیم تا حضوری در خدمتشان باشیم.او ادامه داد: واقعیت این است که ما حتی ایشان را به چهره نمی‌ شناختیم و به همین دلیل از او دعوت کردیم تا صحبت هایشان را بشنویم. به هر حال ما به دنبال پیدا کردن حقیقت این ماجرا بودیم و به همین دلیل ایشان را دعوت کردیم تا توضیحات او را بشنویم.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که دقیقا جرم «م.ن» چه بوده که بازداشت شده هم گفت: جرم او در وهله اول جعل سند و تحصیل مال غیر بوده است. البته پرونده او دارد رسیدگی می‌ شود و ممکن است جرم های بعدی او هم ثابت شود.

حمیسی در مورد سندهایی که این فرد جعل کرده هم می‌ گوید: او برای ما یکسری از اسناد و مدارک آورده که ادعا کرده سند آن در سازمان لیگ ثبت شده است. این در حالی است که زمانی که ما پرونده را رسیدگی کردیم، متوجه شدیم که هرگز چنین چیزی نیست. شماره ثبت سند ارائه شده، با آن چیزی که در سازمان لیگ حضور داشت کاملا متفاوت بوده است.

او در پایان به این سوال پاسخ داد که دقیقا کدام مرجع قضایی حکم به بازداشت «م.ن» داده است هم گفت: من این سوال را نمی‌ توانم جواب دهم که آیا در تهران حکم قضایی او صادر شده یا در قائمشهر چون امکان دارد آنها نخواهند که این موضوع رسانه ای شود. فقط این را می‌ توانم بگویم که ماجرای دستگیری از طرف فدراسیون فوتبال نبوده اما احتمال دارد بعد از مشخص شدن ماجرا بخشی از آن به این فدراسیون ربط پیدا کند که در آن صورت پرونده در اختیار مراجع قضایی فوتبال قرار می‌ گیرد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس