تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۴
امیدوارم دایی و کریمی آشتی کنند

سرمربی ملوان می گوید برای پیروزی مقابل نفت تهران بازیکنانش را به زمین خواهد فرستاد.

به گزارش گذار نیوز؛حمید استیلی سرمربی ملوان بندر انزلی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران گفت: با تیمی بازی داریم که تنها نماینده ایران در آسیا است. تیم ما از لحاظ روانی آماده بازی است و می خواهیم همانطور که استقلال اهواز را شکست دادیم،نفت را هم شکست دهیم.

استیلی در ادامه گفت: من از هفته سوم به این تیم اضافه شدم و ملوان تیمش را بسته بود.ما فقط سه جای خالی داریم و احتیاج داریم آن را با بازیکنان خوب پر کنیم.سعی می کنیم از جوانان ملوان استفاده کنیم.

استیلی درباره مشکلات این تیم گفت: مشکل اصلی تیم ما مالی است.قلعه نویی هم به همین دلیل از تیم جدا شد.از قلعه نویی برای زحمتی که برای این تیم کشید تشکر می کنم.امیدوارم با تعهداتی که اسپانسر داده است مشکلات این تیم حل شود.

او درباره دخالت در کار داوری گفت: اشتباه هم جزئی از داوری است.داوران بزرگی در کشور داریم که باید قدرشان را بدانیم.فغانی فینال جام ملت ها را سوت زده است اما ما او را تخریب می کنیم.

استیلی درباره بازیکنان سرباز این تیم گفت:بازیکنان خوب و بزرگی به تیم ما اضافه شده اند.ماهینی بازیکنی است که در تیم بزرگ و تیم ملی بازی کرده است.او در این چند بازی نشان داده است بسیار مسئولیت پذیر است و باید به او زمان داد تا به دوران اوجش برگردد.

او در پایان درباره اختلاف علی دایی و علی کریمی نیز گفت: این مسائل تمام می‌شود و فقط رفاقت‌هاست که باقی می‌ماند. باید احترام پیشکسوتان را در فوتبال حفظ کنیم و امیدوارم که این دو عزیز هم قدر یکدیگر را بدانند و با یکدیگر آشتی کنند. همه تلاش‌شان را می‌کنند که آنها اختلاف نظرشان را کنار بگذارند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس