تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده کشورمان در دوپیاده روی المپیک گفت: در رقابت های دو پیاده روی المپیک اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتم و بیست دونده المپیکی کشورهای مختلف جهان بعد از من قرار گرفتند. به گزارش ایسکانیوز، حمیدرضا زورآوند در خصوص عملکرد خود در المپیک ۲۰۱۶، گفت: در رقابت های دو پیاده روی المپیک […]

[ad_1]

نماینده کشورمان در دوپیاده روی المپیک گفت: در رقابت های دو پیاده روی المپیک اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتم و بیست دونده المپیکی کشورهای مختلف جهان بعد از من قرار گرفتند.

به گزارش ایسکانیوز، حمیدرضا زورآوند در خصوص عملکرد خود در المپیک ۲۰۱۶، گفت: در رقابت های دو پیاده روی المپیک اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتم و بیست دونده المپیکی کشورهای مختلف جهان بعد از من قرار گرفتند که این برای خودش یک موفقیت است چرا که در گذشته ما حتی از خط پایان هم نمی توانستیم بگذریم.
وی اظهار کرد: نهایت تلاشم را کردم و حتی بهتر از رکوردم در المپیک عمل کردم ولی با توجه به زحماتی که کشیدم انتظارم بیشتر از اینها بود و این نشان می دهد دو میدانی ما بهتر از گذشته شده و اگر حمایت ها باشد حتی می توانیم جزو ۱۰ نفر برتر باشیم.
دونده دو پیاده روی سپس تصریح کرد: زیاد بدنم در شرایط مسابقه نبود و حتی ترس از اوت شدن داشتم ولی امیدوارم جواب زحمات مسئولین فدراسیون و حمایت های کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی را داده باشم.
وی تصریح کرد: به هر حال المپیک است و رقبا با حداکثر توان در آن شرکت می کنند و من هم با تمام توانم مسابقه دادم تا حداقل از خط پایان بگذرم و در مسابقه امروز می بینید که ۲۰ نفر بعد از من قرار گرفتند. امیدوارم در مسابقات بین المللی بعدی بهتر ظاهر شوم.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس