تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حساب توئیتر سناتور «رند پل» به دلیل انتشار یک نظرسنجی درباره فروش ۱.۵ میلیارد دلار سلاح به عربستان سعودی، از سوی هکرهای این کشور مورد حمله قرار گرفت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از واشنگتن اگزماینر، پس از انتشار خبر موافقت آمریکا با فروش ۱.۵ میلیارد دلار سلاح به عربستان سناتور رند پل، از […]

[ad_1]

حمله هکرهای عربستان سعودی به توئیتر سناتور «رند پل»

حساب توئیتر سناتور «رند پل» به دلیل انتشار یک نظرسنجی درباره فروش ۱.۵ میلیارد دلار سلاح به عربستان سعودی، از سوی هکرهای این کشور مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از واشنگتن اگزماینر، پس از انتشار خبر موافقت آمریکا با فروش ۱.۵ میلیارد دلار سلاح به عربستان سناتور رند پل، از چهره های شناخته شده جمهوریخواه، به مخالفت با این قرارداد پرداخت اما گویا این اقدام وی به مذاق سعودی ها خوش نیامده است.

به گزارش مهر، وی در راستای مخالفت های خود با این قرارداد یک نظرسنجی را نیز در حساب توئیتری خود منتشر کرد و در آن از مردم درباره فروش سلاح به عربستان با توجه به اقدامات این کشور بویژه در یمن سوال کرد.

این سناتور جمهوریخواه همچنین اعلام کرد قصد دارد اتحادی از اعضای حزب جمهوری خواه و دموکرات برای جلوگیری از اجرای قرارداد فروش اسلحه به عربستان سعودی تشکیل دهد.

وی با اشاره به اینکه سعودی «پرونده سیاهی» در زمینه حقوق بشر دارد، تاکید کرد که در مخالفت با این قرارداد جدی است و آمریکا نباید سلاح پیشرفته به سعودی بفروشد زیرا با این کار به مسابقه تسلیحاتی در خاورمیانه دامن خواهد زد.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس