تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] امیرحسین صادقی پس از تساوی یک بر یک همراه تیمش پیکان مقابل استقلال و توقف دیگر برای آبی ها گفت: دومین بار است که در این زمین بازی یک هیچ برده‌ را می‌دهیم و نمی‌توانیم سه امتیاز را بگیریم.  به گزارش تابناک ورزشی، وی در مورد اینکه گفته می‌شود اگر پیکان می‌‌‌برد استقلال به […]

[ad_1]

امیرحسین صادقی پس از تساوی یک بر یک همراه تیمش پیکان مقابل استقلال و توقف دیگر برای آبی ها گفت: دومین بار است که در این زمین بازی یک هیچ برده‌ را می‌دهیم و نمی‌توانیم سه امتیاز را بگیریم. 

به گزارش تابناک ورزشی، وی در مورد اینکه گفته می‌شود اگر پیکان می‌‌‌برد استقلال به بحران می‌رفت،‌گفت: این موضوع چه ربطی به تیم ما دارد ماشاءالله قرارداد برخی بازیکنان آنقدر زیاد است که نمی‌دانم چه بگویم. در این فصل خیلی خرج کرده‌اند و باید همین بازیکنان جواب هواداران را بدهند نه اینکه پیکان یا تیم دیگری بخواهد آنها را از بحران خارج کند. بازیکنان باید این کار را انجام دهند. چطور زمانی که من در استقلال بودم نمی‌گفتید تیم حریف ما را از بحران در بیاورد.

مدافع پیکان عنوان کرد: به نظرم باید قراردادهای داخلی را هم بیاورند و ببینید چقدر است. ۱۲ سال در استقلال بودم و تنها یک سال یک میلیارد گرفتم و بقیه زیر ۳۰۰ میلیون بود.

مدافع سابق استقلال در مورد اینکه وضعیت طلبش از این تیم به کجا رسید،‌ گفت: نمی‌دانم باید طلبم را چکار کنم یک میلیارد و ۳۰۰ تومان میلیون طلب دارم و اگر چاره‌ای دارید بگویید. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود با منصوریان مشکل دارد، گفت: علی آقا ۶، ۷ سال کاپیتان من بوده و از بازی در کنار او لذت می‌بردم حتی به گفته او ازدواج کردم و پای عقد من را هم امضا کرده است. برخی بادمجان دور قاپ‌چین‌ها هستند که نمی‌دانم چه کاری می‌کنند، دوست هستند یا دشمن. آقایی که آمده‌ای و حاشیه درست می‌کنی از این کارها دست بکش. اگر کسی هم باور ندارد می‌تواند شعبه دفترخانه عقد من را بگوید شهید نامجو است و فکری هم آن را امضا کرده است.

صادقی در مورد اینکه همیشه می‌گوید یک نفر در استقلال وجود دارد، گفت: به قول شاعر سکوتم از رضایت نیست، دلم اهل شکایت نیست متأسفانه اصالت و قداست در استقلال به هم ریخته و باید در این مورد فکری اساسی کنم. هوادارانی که در سرما و گرما به ورزشگاه می‌آیند لیاقتشان بیش از این است. استقلال با این نفرات می‌تواند در لیگ نتیجه بگیرد چون جوانان باتجربه و باانگیزه‌ای دارد من خوش‌بین هستم.

وی ادامه داد: من با استقلال در مکان‌های سیزدهم و چهاردهم قرار گرفتم و قهرمان هم شدم اما این هواداران همیشه پای ثابت تیم بودند.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس