تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر خارجه روسیه طی گفت‌وگویی تلفنی با همتای آمریکایی خود، حمله شیمیایی اخیر گروه‌های تروریستی در حلب سوریه را مطرح کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تاس، «سرگئی لاوروف» و «جان کری» وزرای خارجه روسیه و آمریکا، عصر جمعه با محور سوریه تلفنی گفت‌وگو کردند. به نقل از ایلنا، وزارت خارجه روسیه در […]

[ad_1]

وزیر خارجه روسیه طی گفت‌وگویی تلفنی با همتای آمریکایی خود، حمله شیمیایی اخیر گروه‌های تروریستی در حلب سوریه را مطرح کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تاس، «سرگئی لاوروف» و «جان کری» وزرای خارجه روسیه و آمریکا، عصر جمعه با محور سوریه تلفنی گفت‌وگو کردند.

به نقل از ایلنا، وزارت خارجه روسیه در بیانیه‌ای در این‌باره اعلام کرد که لاوروف و کری به عنوان وزرای خارجه دو کشور اصلی گروه «حامیان بین‌المللی سوریه»، تأکید کردند اقدام‌های ضروری در چارچوب مصوبه‌های این گروه و شورای امنیت سازمان ملل متحد اتخاذ شود.

لاوروف با تأکید بر برخورد قاطعانه‌تر و افزایش همکاری‌ها برای سرکوب جدی‌تر گروه‌های تروریستی، تاکید کرد که «گستاخی روزافزون» تروریست‌ها تلفات را گسترده‌تر کرده است.

وزیر خارجه روسیه همچنین به حمله اخیر گروه‌های تروریستی تحت حمایت آمریکا از جمله «نورالدین الزنکی» با گاز سمی به منطقه‌ای در حلب، اشاره کرد و آن را جنایت علیه مردم سوریه خواند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس