تاریخ انتشار: ۲۷ ارد ۱۳۹۵
پیرمؤذن در تذکر شفاهی:

رسانه ملی ایرانیان باب میل مردم و دولت برآمده از مردم باشد و از هنرمندان مردمی و برنامه‌ای مانند خندوانه که نشاط اجتماعی و سرمایه اجتماعی را تقویت می‌کند، حمایت شود.

به گزارش “گذارنیوز”  کمال‌الدین پیرموذن در نشست علنی امروز  و در تذکر شفاهی خود از مردم حق‌طلب تهران و ایران که هاشمی، روحانی، عارف و لیست امید را با حضور چشمگیر یاری کردند و برای حضور در مجلس دهم برگزیدند، تشکر کرد و گفت: نباید از مردم و منتخب مردم انتقام گرفت؛ لازم است به وحدت ملی بها داد زیرا این امر از آموزه‌های قرآنی است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولتیان، روحانی، ظریف و عراقچی و دیگران که مظلومانه برجام سودمند را به سرانجام رساندند، تشکر می‌کنم؛ آنان مقتدرانه اجازه نمی‌دهند فرصت طلایی پساتحریم را از ایرانیان بگیرند.

پیرموذن اضافه کرد: حمله کنندگان به سفارت عربستان باید اذهان خود را متحول کنند و فرصت را به تهدید مبدل نکنند. آنها توفیق‌های سردار سلیمانی و ظریف را با حمله به سفارت عربستان سوزاندند.

او اظهار کرد: امیدوارم با تغییر مدیران رسانه ملی، رسانه ملی ایرانیان باب میل مردم و دولت برآمده از مردم باشد و از هنرمندان مردمی و برنامه‌ای مانند خندوانه که نشاط اجتماعی و سرمایه اجتماعی را تقویت می‌کند، حمایت شود.

پیرموذن در پایان با تشکر از دولت و وزارت کشور و مجلس در تصویب طرح تشکیل سازمان مقررات بیمه‌های بازنشستگی کشور گفت: هزینه‌های جاری کشور را با استخدام‌ها در دولت قبل افزایش دادند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس