تاریخ انتشار: ۰۵ آبا ۱۳۹۴

خبرگزاری مهر متعلق به سازمان تبلیغات حملات خود را به رئیس مجلس شدت بخشیده است.

به گزارش جمهوریت ، خبرگزاری مهر ، متعلق به سازمان تبلیغات اسلامی در روزهای اخیر به بهانه تصویب برجام در مجلس، حملات خود را به رئیس مجلس شورای اسلامی شدت بخشیده است.

این رسانه که در جریان بررسی طرح اقدام متناسب جمهوری اسلامی ایران در رابطه با توافق هسته ای، به تریبون مخالفان برجام تبدیل شده بود ، به بهانه سخنان رئیس مجلس در جلسه علنی دیروز ، حملات شدیدی را علیه علی لاریجانی آغاز کرده است.

رسانه سازمان تبلیغات که در ابتدای مجلس هشتم نیز ارگان مخالفان ریاست علی لاریجانی بود و تمام قد برای رقیب وی تلاش می کرد ، این روزها به یکی از رسانه های اصلی یک جریان سیاسی تبدیل شده است.

مهر در حالی از رئیس مجلس می خواهد از دفاع در مقابل حملات گروه های تندرو صرف نظر کند که چهره های مقبول و مطلوب این جریان سیاسی ، در روزهای اخیر ، بیشترین تخریب ها را در رسانه ملی و رسانه های متعدد وابسته به این گروه سیاسی ، علیه لاریجانی انجام داده اند.

دیروز رئیس قوه قضاییه نیز با انتقاد از مخالفان برجام گفته بود: متأسفانه منتقدان گاهی از حد معمول فراتر رفتند و رئیس جمهور، دولت، وزیر خارجه و رئیس مجلس را به اموری منتسب کردند که از آن بَری بودند و این تخریب ها از حد معمول فراتر رفته و موجب شقاق و تفرقه می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس