تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در حمله جنگنده‌های سعودی به یک کارخانه تولید مواد غذایی در صنعا پایتخت یمن شمار زیادی از کارگران شهید و زخمی شدند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری المسیره، در حمله جنگنده های سعودی به یک کارخانه تولید مواد غذایی در صنعا پایتخت یمن شمار زیادی از کارگران شهید و زخمی شدند. […]

[ad_1]

حمله جنگنده‌های سعودی به کارخانه تولید مواد غذایی در صنعا/ شمار زیادی شهید و زخمی شدندجنگنده‌های عربستان بیش از ۱۰۰ نوبت یمن را بمباران کردند

در حمله جنگنده‌های سعودی به یک کارخانه تولید مواد غذایی در صنعا پایتخت یمن شمار زیادی از کارگران شهید و زخمی شدند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری المسیره، در حمله جنگنده های سعودی به یک کارخانه تولید مواد غذایی در صنعا پایتخت یمن شمار زیادی از کارگران شهید و زخمی شدند.

به گزارش تسنیم، همچنین در حمله این جنگنده‌ها به دو منزل مسکونی در شهرستان قطابر واقع در استان صعده در شمال یمن ۶ تن از جمله دو بانوی یمنی به شهادت رسیدند.

جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربستان همچنین طی ساعات گذشته بیش از ۱۰۰ نوبت استان‌های یمن از جمله صنعاء، تعز، الحدیده، اب و حجه و عمران را بمباران کردند.

در مقابل ارتش یمن و کمیته‌های مردمی این کشور روز گذشته به پایگاه‌های عربستان در جنوب این کشور حمله کردند که بر اثر آن ۱۰ نظامی سعودی کشته شدند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس