تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دانمارک یکی از اعضای ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا است و پیش از این در عملیات‌های عراق فعال بود. هم زمان با گسترش اقدامات دانمارک در ائتلاف ضد داعش، این کشور برای اولین بار مواضع این گروه تروریستی را در سوریه بمباران کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام […]

[ad_1]

دانمارک یکی از اعضای ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا است و پیش از این در عملیات‌های عراق فعال بود.

هم زمان با گسترش اقدامات دانمارک در ائتلاف ضد داعش، این کشور برای اولین بار مواضع این گروه تروریستی را در سوریه بمباران کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام نظامی دانمارک اعلام کرد که چهار جت اف ۱۶، مواضع نظامی داعش در شهر رقه سوریه را بمباران کردند و در جریان این حمله هوایی، مرکز فرماندهی و کنترل، انبار مهمات و افراد داعش مورد حمله قرار گرفتند.

دانمارک یکی از اعضای ائتلاف ضد داعش به رهبری آمریکا است و پیش از این در عملیات‌های عراق فعال بود.

در همین حال، دیده‌بان حقوق بشر در سوریه اعلام کرد که دست‌کم ۱۰ تن شامل هفت کودک در جریان حملات هوایی در شرق حلب کشته شدند.

تازه‌ترین کشتار غیرنظامیان در سوریه در حالی صورت گرفته که شورشیان تلاش‌های خود را برای شکستن محاصره حلب از سوی نیروهای دولتی افزایش داده‌اند.

هم‌زمان در پیام صوتی‌ای که جمعه منتشر شد، ابومحمد الجولانی، فرمانده گروه فتح‌الشام که پیش از این با نام جبهه النصره و تحت لوای القاعده فعالیت می‌کردند، اعلام کرد که عملیات آنها به زودی موفق خواهد شد.

دیده‌بان حقوق بشر در سوریه اعلام کرده که دست‌کم ۱۱۲ غیرنظامی شامل ۳۳ کودک در حلب از زمان آغاز حملات اخیر شورشیان کشته شده‌اند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس