تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو پرشانس تیم ملی کشتی فرنگی برای کسب مدال در ریو پس از حذف ناباورانه از گردونه رقابت ها گفت: شرمنده‎ام اما مردم بدانم اینجا تک و تنها با داور و خیلی از مسائل می‎جنگیم. به گزارش تابناک ورزشی، امید نوروزی پس از شکست در دور دوم کشتی فرنگی المپیک اظهار داشت: در حال […]

[ad_1]

عضو پرشانس تیم ملی کشتی فرنگی برای کسب مدال در ریو پس از حذف ناباورانه از گردونه رقابت ها گفت: شرمنده‎ام اما مردم بدانم اینجا تک و تنها با داور و خیلی از مسائل می‎جنگیم.

به گزارش تابناک ورزشی، امید نوروزی پس از شکست در دور دوم کشتی فرنگی المپیک اظهار داشت: در حال حاضر هرحرفی بزنم، شاید عده‎ای فکر کنند بهانه می‎آورم اما واقعیت این است که کشتی دوم را داور از دستم در آورد.طبیعی هم هست که این کار را بکنند. چراکه من در کشتی بعدی به صربستان می‎خوردم و رئیس فدراسیون جهانی هم نمی‎خواست کشتی‎گیر صرب با من رقابت کند. به همین خاطر کاری کردند که در همین کشتی شکست بخورم. همه کسانی که کشتی را می‎شناسند و مسابقه را دیدند، می‎دانند که اخطار و پوئن آخر برای من بود، اما داور به حریف گرجستانی داد.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص اینکه از صبح خوب شروع نکرده و به نظر می‎رسد که خیلی آماده نبوده، گفت: این‌طور نیست. خیلی آماده بودم. اینجا المپیک است و به این صورت نیست که بخواهیم با اختلاف زیاد ببریم. فاصله‎ها کم است و این نشان دهنده ضعف من نیست.

نورزی در پایان یادآور شد: شرمنده مردم شدم و بابت این نتیجه عذر می‎خواهم. فقط مردم بدانند که ما اینجا تک و تنها با داور و غیره می‎جنگیم.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس