تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رسانه‌های روسی از حمله بمب‌افکن‌های روسی به مواضع تروریستهای داعش از پایگاه هوایی همدان خبر دادند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، راشاتودی در خبری اعلام کرد که مسکو و تهران قراردادی نظامی را امضا کرده‌اند که به موجب آن هواپیماهای روسی از فرودگاه همدان برای حمله به مواضع داعش در سوریه استفاده […]

[ad_1]

حمله بمب‌افکن‌های روسی به مواضع داعش از پایگاه همدان

رسانه‌های روسی از حمله بمب‌افکن‌های روسی به مواضع تروریستهای داعش از پایگاه هوایی همدان خبر دادند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، راشاتودی در خبری اعلام کرد که مسکو و تهران قراردادی نظامی را امضا کرده‌اند که به موجب آن هواپیماهای روسی از فرودگاه همدان برای حمله به مواضع داعش در سوریه استفاده می‌کنند.

هواپیماهای دوربرد Tu-22M3 پیشتر از این پایگاه هوایی برای انجام عملیات‌های ضد داعش استفاده کرده اند. به گزارش المصدر نیوز هنوز گزارش درمورد تعداد هواپیماهای مستقر در پایگاه هوایی همدان منتشر نشده است.

مزیت اصلی برای هواپیماهای روسی کاهش قابل توجه زمان پرواز تا اهداف تروریستها در سوریه است. بمب‌افکن‌های دوربرد روسی پیش از این حملات خود را از پایگاه موزدوک روسیه انجام می‌دادند و باید مسافت ۲۰۰۰ کیلومتری برای رسیدن به حریم هوایی سوریه را طی می‌کردند.

در حال حاضر با استفاده از پایگاه همدان این مسافت به ۷۰۰ کیلومتر کاهش یافته و بدین ترتیب حملات هوایی حساس از لحاظ زمانی می‌توانند در اسرع وقت و با هزینه کمتر انجام شوند.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس