تاریخ انتشار: ۱۳ آبا ۱۳۹۴

نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است مهم تر از هر چیز در افزایش فروش تولیدات ملی، اعتقاد و باور مردم نسبت به کالاهای تولید داخلی است.

به گزارش “گذارخبر”  علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی، ضمن حمایت از کمپین «آری به تولید ملی» و با بیان اینکه همواره برای تأمین مایحتاج خود و خانواده از کالای تولید داخلی استفاده کرده و می کند، گفت: همیشه سعی و تلاشمان بر این بوده است که کالایی را که ایرانی است خریداری کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم باید خود به این اعتقاد برسند که تقویت تولید ملی از ضروریات جامعه است.

وی، افزود: گاهی مردم با یک احساس خود کم بینی در بازار حاضر می شوند لذا باید از این حس بکاهند و تحت تأثیر جو به وجود آمده قرار نگیرند که کالای خارجی به لحاظ مرغوبیت در سطح بالاتری نسبت به کالای داخلی قرار دارد.

مطهری، اضافه کرد: مردم باید به این سطح از باور درونی برسند که اگر دو کالای خارجی و ایرانی را در یک سطح دیدند قطعا کالای ایرانی را انتخاب کنند و در این باور خود حتی تا جایی پیش بروند که با وجود ضعف در کالای داخلی، در صورت قابل قبول بودن، همان را انتخاب کنند و بدانند که باعث پیشرفت تولید داخلی خواهند شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان نقش کمپین «آری به تولید ملی» را به لحاظ تبلیغات مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: نقش این کمپین ها تنها زمانی مؤثر است که باعث شود مردم به این اعتقاد برسند که در هر شرایطی کالای داخلی را برای مصرف انتخاب کنند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس