تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: وینچنزو مونتلا احتمالا فصل آینده نیز سرمربی میلان خواهد ماند با وجود اینکه مالکیت باشگاه به یک کنسرسیوم چینی واگذار شده است.  مونتلا تابستان گذشته هدایت میلان را پذیرفت با این حال نتوانسته این تیم را در موقعیت کسب سهمیه لیگ قهرمانان قرار دهد و روسونری ها در جدال با اینتر برای […]

[ad_1]

ورزش سه: وینچنزو مونتلا احتمالا فصل آینده نیز سرمربی میلان خواهد ماند با وجود اینکه مالکیت باشگاه به یک کنسرسیوم چینی واگذار شده است.

 مونتلا تابستان گذشته هدایت میلان را پذیرفت با این حال نتوانسته این تیم را در موقعیت کسب سهمیه لیگ قهرمانان قرار دهد و روسونری ها در جدال با اینتر برای کسب سهمیه لیگ اروپا قرار دارند.

 

حمایت مالکان چینی میلان از مونتلا

روز گذشته بود که اعلام شد یک کنسرسیوم چینی، ۹۹٫۹ درصد از سهام باشگاه را با مبلغ ۷۴۰ میلیون یورو خریداری کرده است و دوران حضور برلوسکونی در میلان پس از ۳۱ سال به اتمام رسیده است.

 

مونتلا روز گذشته در نشست خبری بازی با اینتر از نامشخص بودن آینده اش در میلان خبر داد؛ اما یکی از مالکان جدید در پاسخ به او گفت:« وینچنزو نزد ما مورد احترام زیادی قرار دارد و از او حمایت می کنیم. او فرد مناسبی برای هدایت میلان است.

ما ایده هایی در ذهن داریم که با وی در میان خواهیم گذاشت. بودجه ای مناسب برای فصل بعد و خریدهای جدید نیز در نظر گرفته ایم و قصد داریم میلان را به روزهای اوجش برگردانیم.»

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس