تاریخ انتشار: ۲۳ ارد ۱۳۹۵

– دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه اعلام کرد که این شورا از پایان نامه هایی که در زمینه مبارزه با مواد مخدر باشند، حمایت می کند.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
علی شمشیری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه به تازگی تفاهم نامه چهار جانبه ای را با معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه رازی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز امضا کرده است.
وی افزود: براساس این تفاهم نامه پایان نامه های دانشجویان دانشگاه های ذکر شده در صورتی که در زمینه مبارزه با مواد مخدر باشند مورد حمایت مالی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قرار می گیرند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، بررسی علمی راهکارهای مبارزه با مواد مخدر توسط اساتید و دانشجویان را از دیگر مفاد مطرح شده در این تفاهم نامه عنوان کرد.
شمشیری افزود: ورود اساتید و دانشجویان به حوزه مبارزه با مواد مخدر و استفاده از دانش روز دنیا می تواند ما را در پاکسازی جامعه از مواد مخدر یاری کند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود به موفقیت های شورای هماهنگی مبارزه با مخدر استان اشاره کرد و گفت: میزان کشف مواد مخدر در سال ۹۴ در استان کرمانشاه نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه، با بیان اینکه سال گذشته ۲ هزار و ۸۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده است، اعلام کرد: این در حالی است که تاکنون جمع مواد مخدر کشف شده در استان کرمانشاه در طول یک سال به بیش از ۲ هزار کیلوگرم نیز نرسیده است.
شمشیری اعلام کرد: در سال ۹۳ یک هزار و ۸۳۰ کیلوگرم انواع مخدر در استان کرمانشاه کشف شده بود.
به گفته وی در سال گذشته ۶۴ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان متلاشی شد که این آمار نسبت به سال ۹۳، ۲۰ درصد رشد داشته است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه عنوان کرد: در سال ۹۴ پنج هزار و ۳۰۰ نفر از توزیع کنندگان خرد و کلان مواد مخدر در کرمانشاه دستگیر شدند که این آمار نسبت به سال ۹۳، ۱۶ درصد کاهش داشته است.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس