تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] چند روز پس از زلزله شدید ایتالیا، یک وبلاگ نویس و طراح گرافیک ایتالیایی با روشی منحصر به فرد مردم را به حمایت از زلزله‌زدگان دعوت کرد. به گزارش ایسنا، “پائولو کامپانا” با راه انداختن یک کمپین آنلاین مردم ایتالیا را تشویق کرد در رستوران‌ها پاستای “آماتریچه” سفارش دهند. او همچنین از صاحبان رستوران‌ها […]

[ad_1]

چند روز پس از زلزله شدید ایتالیا، یک وبلاگ نویس و طراح گرافیک ایتالیایی با روشی منحصر به فرد مردم را به حمایت از زلزله‌زدگان دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، “پائولو کامپانا” با راه انداختن یک کمپین آنلاین مردم ایتالیا را تشویق کرد در رستوران‌ها پاستای “آماتریچه” سفارش دهند.

او همچنین از صاحبان رستوران‌ها خواسته است که پاستایی را به نام آماتریچه در فهرست غذاهای خود قرار دهند و دو یورو از هر وعده پاستا را به صلیب سرخ ایتالیا اهدا کنند تا این نهاد مستقیما این پول را به مردم زلزله‌زده اختصاص بدهد.

به گزارش یورونیوز، بلافاصله پس از وقوع زلزله دولت ایتالیا اعلام کرد که مردم زلزله زده از پرداخت مالیات معاف می‌شوند. نخست وزیر این کشور هم وعده داده است که ۵۰ میلیون یورو به بازسازی مناطق زلزله زده اختصاص داده می‌شود.

زلزله ۶.۲ ریشتری ایتالیا مرگ حدود ۲۹۰ نفر را رقم زده است که بیش از ۲۰۰ نفر از آنها از ساکنان منطقه آماتریچه هستند. این زلزله همچنین بیش از ۲۵۰۰ نفر از ساکنان منطقه آماتریچه را بی خانمان کرده است.

اغلب مناطق زلزله زده از جمله آماتریچه از مناطق محبوب گردشگران خارجی هستند و پیش بینی می شود که این زلزله تاثیر منفی بر صنعت گردشگری این منطقه بگذارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس