تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: پیش از آنکه اورژانس تهران در پی کمبود پایگاه و آمبولانس دچار ایست قلبی شود،حمایت کنیم. به گزارش ایسنا، رحمت‌الله حافظی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در روز شنبه ۲۳ مردادماه در ساعت ۱۸:۴۵ در خیابان […]

[ad_1]

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: پیش از آنکه اورژانس تهران در پی کمبود پایگاه و آمبولانس دچار ایست قلبی شود،حمایت کنیم.

به گزارش ایسنا، رحمت‌الله حافظی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در روز شنبه ۲۳ مردادماه در ساعت ۱۸:۴۵ در خیابان آموزگار در منطقه ۱۹ پسربچه‌ای تصادف و از ناحیه سر و صورت دچار جراحت می‌شود، افزود: مردم موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع دادند که پلیس کمتر از ۵ دقیقه در محل حاضر شد اما آمبولانس با ۳۵ دقیقه تأخیر به محل رسید.

وی با بیان اینکه در زمان وقوع حادثه ۵ پایگاه ۱۱۵ اطراف محل حادثه آمبولانس نداشتند، گفت: نهایتا آمبولانس از محل دیگری آن هم پس از ۳۵ دقیقه تاخیر به محل حادثه اعزام شد.

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران خطاب به وزیر بهداشت تصریح کرد: سیستم بی‌سیم اورژانس از نوع آنالوگ و قدیمی است و تعداد پایگاه‌های اورژانس نیز از حد استاندارد پایین تر است.

حافظی با بیان اینکه اورژانس ضعیف‌ و باید توجه جدی داشت، گفت: تکنسین‌های اورژانس به دلیل فشار کاری متقاضی انتقال به بیمارستان‌ها هستند و این در حالی است که هفته گذشته رییس جدید اورژانس کشور منصوب شد و در اولین قدم با همکاری شهرداری منطقه ۵ برخی مشکلات اورژانس مرکزی را رفع کرد.

وی افزود: قبل از اینکه اورژانس تهران دچار ایست قلبی شود باید از آن حمایت کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس