تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اقتصاد آلمان روز دوشنبه گفت آلمان خواهان کمک به ایران برای اصلاحات است. او معتقد است جمهوری اسلامی شریک قابل اعتمادی برای روابط نزدیک‌تر تجاری خواهد بود. به گزارش ایلنا،  زیگمار گابریل که صبح امروز به تهران وارد شده، در گفت‌وگو با رویترز اظهار داشت: ما قصد داریم از دولت کنونی و مسیرش برای بازگشایی […]

[ad_1]

وزیر اقتصاد آلمان روز دوشنبه گفت آلمان خواهان کمک به ایران برای اصلاحات است. او معتقد است جمهوری اسلامی شریک قابل اعتمادی برای روابط نزدیک‌تر تجاری خواهد بود.

به گزارش ایلنا،  زیگمار گابریل که صبح امروز به تهران وارد شده، در گفت‌وگو با رویترز اظهار داشت: ما قصد داریم از دولت کنونی و مسیرش برای بازگشایی در‌های ورود به جهان حمایت کنیم.


وزیر اقتصاد آلمان اظهار داشت: آلمان خواهان کمک به ایران برای اصلاحات است و می‌گوید جمهوری اسلامی شریک قابل اعتمادی برای روابط نزدیک‌تر تجاری خواهد بود.


به گزارش ایلنا، مجله آمریکایی «فورچون» در واکنش به این صحبت‌های وزیر اقتصاد آلمان مدعی شده این صحبت‌ها مسائلی نظیر نقش ایران در جنگ سوریه و مشکلات این کشور با شناسایی اسرائیل و مشکلات رهبران رژیم صهیونیستی با رهبران ایران را نادیده گرفته است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس