تاریخ انتشار: ۰۲ ارد ۱۳۹۵
عارف:

منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات اشتغال جوانان، آسیب‌های اجتماعی، حاکمیت مردم بر سرنوشت خود و برطرف کردن مشکلات اقتصادی مهم‌ترین برنامه‌های ما در مجلس دهم است.

به گزارش”گذارنیوز” محمدرضا عارف در جمع مردم بندرترکمن با بیان “ما برای مجلس دهم برنامه داریم” اظهار داشت:‌ رفع مشکلات اشتغال جوانان، آسیب‌های اجتماعی، حاکمیت مردم بر سرنوشت خود و برطرف کردن مشکلات اقتصادی مهم‌ترین اولویت‌های مجلس دهم است.

وی افزود: برابر اصل سوم قانون اساسی اقوام به‌عنوان ثروت ملی محسوب می‌شوند و برای همزیستی مسالمت‌آمیز و اتحاد اقوام تلاش خواهیم کرد و اصلاح‌طلبان پیشتاز این همدلی و وحدت بین اقوام هستند.

منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: در دور دوم انتخابات تجربه نشان داده که مشارکت کاهش یافته و مردم کمتر پای صندوق می‌آیند اما باید این همبستگی را ادامه داده و این حضور وظیفه ملی و میهنی است که همگی برای مشخص شدن تک تک کرسی‌های مجلس شورای اسلامی به میدان بیایند.

عارف مردم را سرمایه‌های این نظام دانست و گفت: برای پیشبرد اهداف نظام به این حضور و صندلی‌ها نیاز است و مردم باید همگان در روز انتخابات حضور یابند.

وی اظهار کرد: گلستان ایران به پیام اصلاحات آری گفت و حضور و مشارکت مردم این استان بالاتر از میانگین کشوری، نشان از نگاه والای مردم این استان به نظام دارد.

منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم افزود: انتظار ما از مردم استمرار این حضور در مرحله دوم انتخابات است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس