تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: میزان کشفیات مواد مخدر کشور در شش ماهه نخست سال جاری، بیش از ۳۵۵ تن است که ۷۸ درصد آن مربوط به استان‌های شرقی است. به گزارش ایسنا، سردار اسدالله هادی‌نژاد در سفر به شهرکرد در نشست شورای هماهنگی مبارزه با […]

[ad_1]

معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: میزان کشفیات مواد مخدر کشور در شش ماهه نخست سال جاری، بیش از ۳۵۵ تن است که ۷۸ درصد آن مربوط به استان‌های شرقی است.

به گزارش ایسنا، سردار اسدالله هادی‌نژاد در سفر به شهرکرد در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار کرد: ارتقاء ساختار پلیس در راستای مقابله با عرضه مواد مخدر، در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه درمان معتادان در بهترین شرایط ۲۰ درصد عدم بازگشت به دنبال دارد، تصریح کرد: حوزه اول پیشگیری از اعتیاد، خانواده است.

هادی‌نژاد گفت: میزان کشفیات مواد مخدر کشور در شش ماهه نخست سال جاری، بیش از ۳۵۵ تن است که ۷۸ درصد آن مربوط به استان‌های شرقی است.

معاون امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر خاطرنشان کرد: مذاکره‌ای با افغانستان به منظور پیشگیری از ورود مواد از سه ایالت مرزی این کشور به سه استان مرزی کشور، انجام شده است.

وی افزود: تقویت مسیرهای چهارمحال و بختیاری و موقعیت جغرافیایی آن می‌تواند موجب افزایش عبور مواد مخدر شود که پلیس مبارزه با مواد مخدر باید آمادگی لازم را داشته باشد.

هادی‌نژاد اظهار کرد: یکی از اولویت‌های کشور در زمینه مقابله با مواد مخدر، برخورد با خرده‌فروشان و معتادان متجاهر است.

معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: این طرح در هر مکانی اجرا شده بیش از ۵۰ درصد کاهش آسیب‌ را به دنبال داشته است.

وی تصریح کرد: افزایش حق‌ کشف پلیس مبارزه با مواد مخدر از محل رسیدن به دارایی‌های قاچاقچیان مواد مخدر در حال بررسی است.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس