تاریخ انتشار: ۰۸ فرو ۱۳۹۵

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی معتقد است که دولت یازدهم در زمینه مسائل اقتصادی با نجابت به حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه پرداخت و این نکته نباید فراموش شود که روحانی وارث یک دولت ورشکسته بود.

به گزارش “گذارنیوز”  عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ، با اشاره به اینکه سال ۹۵، آخرین سال فعالیت دولت یازدهم خواهد بود و چه انتظاراتی باید از دولت تدبیر و امید داشت؛ بیان کرد: به طور کلی دولت یازدهم توانست با اجرایی کردن برجام در سال گذشته، تحولات عظیمی را در حوزه های اجتماعی، سیاست خارجی و اقتصادی ایجاد کند.

وی خاطر نشان کرد: اجرای برجام و پایان دادن به مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ در مقایسه با پرونده های بزرگی همچون ” ملی شدن صنعت نفت در ایران ” و ” آتش بس جنگ ایران و عراق ” از نتیجه منطقی و مطلوب تری برخوردار بود.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به این سوال که رییس جمهور تا چه اندازه در تحقق وعده های انتخاباتی خود در زمینه اقتصاد موفق بود؟ گفت: اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم حسن روحانی با توجه به فسادهای اقتصادی که در دولت قبل به وجود آمده بود و رشد اقتصادی که در زمان آغاز بکار دولت تدبیر و امید منفی شش بود، در زمینه مسائل اقتصادی با نجابت به حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه پرداخت و این نکته نباید فراموش شود که روحانی وارث یک دولت ورشکسته بود.

حق شناس در خصوص رای آوردن مجدد روحانی در انتخابات سال ۹۶؛ اظهار کرد: روحانی برای کسب اقبال مجدد مردم در سال ۹۶ راه بسیار سختی دارد و باید در یک سال آینده تمام تلاش خود را برای تحقق وعده های انتخاباتی اش انجام دهد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس