تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم اراک در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، خواستار حفظ و ارتقاء منزلت و جایگاه فرهنگیان به ویژه بازنشستگان و به وجود آوردن شرایطی برای افزایش حقوق فرهنگیان مطابق با تورم شد. به گزارش ایسنا، سیدمهدی مقدسی در تذکر شفاهی با طرح این پرسش که چرا استان مرکزی زادگاه بنیانگذار […]

[ad_1]

نماینده مردم اراک در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، خواستار حفظ و ارتقاء منزلت و جایگاه فرهنگیان به ویژه بازنشستگان و به وجود آوردن شرایطی برای افزایش حقوق فرهنگیان مطابق با تورم شد.

به گزارش ایسنا، سیدمهدی مقدسی در تذکر شفاهی با طرح این پرسش که چرا استان مرکزی زادگاه بنیانگذار ایران آخرین مقصد دولت تدبیر و امید است؟ گفت: حداقل انتظار این است که با اختصاص اعتبارات کافی به ویژه برای اتمام جاده‌ها و بیمارستان‌های نیمه کاره استان جبران مافات شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معدن مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی متذکر شد: اخیرا خبری در خصوص آماده تحویل بودن ۶۰۰ دستگاه واگن توسط شرکت واگن‌سازی اورال روسیه منتشر شده که در صورت صحت با روح حاکم بر اقتصاد مقاومتی مغایرت دارد؛ بنابراین انتظار تجدید نظر اساسی در این رابطه داریم؛ در غیر این صورت از ابزار قانونی مجلس استفاده می‌کنیم.

وی بی‌توجهی وزارت جهادکشاورزی به خرید تضمینی کشمش از باغداران را مورد انتقاد قرار داد و افزود: انتظار اقدام عاجل برای رفع دغدغه باغداران را دارم.

مقدسی از وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست تا هر چه سریعتر مصوبات ستاد ویژه اقتصاد مقاومتی درباره رفع مشکلات کارخانجات اراک را اجرا کند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس