تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] امروزصبح (یکشنبه ۴مهرماه) بزرگترین رزمایش پرتویی کشور درمنطقه عمومی مجتمع شهید احمدی روشن کلیدخواهد خورد. به گزارش ایسکانیوز، دکتر کولیوند در این باره گفت:در این رزمایش که بامحوریت قرارگاه تاکتیکی پدافند پرتویی کاشان انجام خواهدشد ۹ کارگروه که قبلا و در سطوح کلان برنامه ریزی ها و آموزش ها و هماهنگی آنها صورت گرفته […]

[ad_1]

فوریت پزشکی

امروزصبح (یکشنبه ۴مهرماه) بزرگترین رزمایش پرتویی کشور درمنطقه عمومی مجتمع شهید احمدی روشن کلیدخواهد خورد.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر کولیوند در این باره گفت:در این رزمایش که بامحوریت قرارگاه تاکتیکی پدافند پرتویی کاشان انجام خواهدشد ۹ کارگروه که قبلا و در سطوح کلان برنامه ریزی ها و آموزش ها و هماهنگی آنها صورت گرفته است فعال خواهندشد .

دکتر کولیوند گفت: ازجمله کارگروه های مهم دراین مانور « کارگروه انتقال ودرمان واموزش قرارگاه تاکتیکی » است.

این کارگروه که متشکل ازمجمومه پرسنل و لجستیک دردانشگاه علوم پزشکی (EMS یا اورژانس ۱۱۵ و بیمارستان ها)است وظیفه انتقال مصدومان پرتوی-شیمیایی ازمحل حادثه (توسط پرسنل پیش بیمارستانی) به بیمارستان ها رادارد.

سرپرست اورژانس کشور تاکید کرد: در این رزمایش ملی و به ویژه این کارگروه درکنار کاشان ،قم و اصفهان نیزبه عنوان شهرهای معین به طور فعال حضورخواهند داشت.

او ادامه داد: دراین کارگروه علاوه بر ۳ بالگرد قریب به ۶۰ آمبولانس ، ۳ اتوبوس آمبولانس وبیش از ۲۰۰ نفر پرسنل فوریت پزشکی درحوزه پیش بیمارستانی مداخله خواهند داشت.

دراین رزمایش حدود ۵۸ مصدوم فرضی با درجات مختلف آسیب و آلودگی پرتویی و شیمیایی به اصفهان و مابقی درمراکز درمانی کاشان تحت درمان اختصاصی قرار می گیرند.

در این رزمایش که با محوریت قرارگاه تاکتیکی پدافند پرتویی کاشان انجام خواهد شد ۹ کارگروه که قبلا و درسطوح کلان برنامه ریزی ها و آموزش ها و هماهنگی آنها صورت گرفته است فعال خواهند شد.
ازجمله کارگروه های مهم دراین مانور «کارگروه انتقال ودرمان واموزش قرارگاه تاکتیکی» و لجستیک در دانشگاه علوم پزشکی (EMS یا اورژانس ۱۱۵ و بیمارستان ها) است، وظیفه انتقال مصدومان پرتوی-شیمیایی ازمحل حادثه توسط پرسنل پیش بیمارستانی به بیمارستان ها را دارد.

۱۰۵/۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس