تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] نایب رئیس فدراسیون فوتبال در سومین روز از تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتبال ساحلی حاضر شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، سومین روز از تمرینات تیم ملی فوتبال ساحلی درحالی از ساعت ۹ صبح پیگیری شد که نایب رییس اول فدراسیون با حضور در تمرین تیم ملی از […]

[ad_1]

کفاشیان راهی دوحه شد

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در سومین روز از تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتبال ساحلی حاضر شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، سومین روز از تمرینات تیم ملی فوتبال ساحلی درحالی از ساعت ۹ صبح پیگیری شد که نایب رییس اول فدراسیون با حضور در تمرین تیم ملی از نزدیک تمرینات ملی پوشان را نظاره و در پایان با کادر فنی و ملی پوشان صحبت کرد.

در ابتدای این تمرین یک ساعته ملی پوشان زیر نظر عباس هاشم‌پور و علی نادری به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند. پس از آن مرور کارهای تاکتیکی و ترکیبی در دستور کار تمرین بازیکنان قرار گرفت.
در ادامه تمرین بازیکنان در قالب دو تیم به بازی درون تیمی پرداختند و نکات فنی بطور مرتب توسط سرمربی و مربیان به ملی پوشان گوشزد می‌شد.
علی کفاشیان نایب رییس اول فدراسیون در تمرین امروز تیم ملی فوتبال ساحلی حاضر شد و محمد احمدزاده کاپیتان تیم ملی شرایط اردویی، میزان امکانات و موارد حمایتی مورد نیاز تیم ملی را به نمایندگی از بازیکنان برای کفاشیان توضیح داد.
همچنین نایب رییس اول فدراسیون دقایقی با کادرفنی و بازیکنان حاضر در اردو صحبت کرد و مقرر شد تا موارد مطرح شده بطور جدی تر از سوی فدراسیون مورد پیگیری قرار بگیرد.
در پایان بازیکنان ضمن سرد کردن بدن های خود جهت استراحت به اتاقهای خود رفتند.
گفتنی است تیم ملی فوتبال ساحلی روز چهارشنبه (۲۷ مردادماه) یک جلسه تمرینی دیگر پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی قاره آسیا برگزار خواهد کرد.

۶۰۳/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس