تاریخ انتشار: ۰۵ اسف ۱۳۹۴
محجوب:

مسائل زمانی به دلخواه کارگران خواهد شد که گردونه امور به نفع آنها بچرخد. در حال حاضر در‌ها به روی شما بسته است، شما با حضورتان پای صندوق‌های رای این قفل‌ها را باز خواهید کرد.

به گزارش “گذارنیوز”  علیرضا محجوب در مراسم گردهمایی همیاران انتخاباتی خانه کارگر از همه کسانی که برای حضور در این جلسه ثبت‌‌نام کرده بودند و از طرف خانه کارگر دعوت شدند تشکر کرد و گفت: کسانی که حضور داشتند و کسانی که ثبت‌نام کردند که تعدادشان به ۱۰ هزار نفر می‌رسد ان‌شاءالله در پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد.

او با اشاره به اینکه دین ما فقط به کارگران است، گفت: ما از همه کاندیداهای همفکر خواسته‌ایم که نسبت به این کارگران و کسانی که هزاران مشکل معیشتی دارند، تعهد بدهند.

محجوب گفت: این‌ها باید بتوانند زندگی و آینده‌شان را بهتر اداره کنند. بنده از تمام انتخاب‌شوندگان درخواست کردم از طریق الغای مشاغل پیمانکاری و طرح همسان‌سازی بازنشستگان تامین اجتماعی با یک افزایش منطقی حقوق حمایت کنند.

دبیر کل خانه کارگر افزود: خوشبختانه دولت محترم این مسئله را مد نظر قرار داده و حداقل حقوق را افزایش داده است.

دبیرخانه کارگر خطاب به جمعیت گفت: شما منت بر سر ما گذاشته‌اید، اما بنده به دلیل اینکه در حال حاضر در آستانه انتخابات هستیم ترجیح می‌دهم از اقداماتی که برای شما بدون چشمداشت انجام داده‌ایم، استفاده بهره‌برداری تبلیغات نکرده و الان آنها را برنشمارم و این مسئله را به بعد از انتخابات موکول می‌کنیم.

محجوب گفت: جامعه کارگری در صورتی که قصد داشته باشد در مجلس حضور موثری داشته باشد، باید افرادی بیشتری را به مجلس بفرستد در جامعه‌ای که بیش از ۴۰ میلیون جمعیت دارد نباید، در مجلس این چنین مهجور واقع شود.

او گفت: حق جامعه کارگری این نیست که تنها بر روی یک نفر یا دو نفر متمرکز باشد، این بار از طرف حزب اسلامی کار با آقای بادامچی به کاندیدای جامعه کارگری افزوده شده است و ما به چنین چهره‌هایی نیازمندیم.

محجوب به مشکلات پیش روی جامعه کارگری برای فرستادن نماینده به مجلس اشاره و تصریح کرد: قوانینی که مانع از حضور کارگران به طور مستقیم به عنوان نماینده مردم در مجلس است، باید اصلاح شود.

او افزود: چه کسی گفته است کارگری که در کارخانه کار می‌کند، از بنده کمتر می‌فهمد. ما به نام خدا و به نام کارگر دست به حرکتی زدیم که بتوانیم تا ۴ و ۵ دوره مجلس حداقل دو سوم کرسی مجلس را فتح کنیم.

دبیر کل خانه کارگر گفت: به دوره اخیر مجلس طرح‌های مختلفی را برای احقاق حقوق کارگران ارائه کرده‌ایم که به دلیل اقلیت‌بودن جامعه کارگری در مجلس علیرغم تلاش‌های ما به ثمر ننشست.

وی افزود: ما گفتیم کارگری که سر کار است نباید بنا به واسطه حرفی که زده اخراج شود و از کار بیکار شود به چنین دلایلی جامعه کارگری به سبد رای نیاز دارد.

محجوب در ادامه به این نکته اشاره کرد و گفت: با یک نفر و دو نفر کار اصلاح نمی‌شود.

او گفت: مجلس کار فردی نیست بلکه جمعی است. بنده روز شنبه بعد از سخنرانی روحانی به دفتر ریاست جمهوری مراجعه کردم و گفتم باید به کارگران سبد کالا تخصیص داده شود علت ضعیف بودن چنین اقداماتی اقلیت بودن ما در مجلس است.

دبیرخانه کارگر گفت: بنده امروز نیامده‌ام گلایه کنم بلکه آمده‌ام از شما بازنشسته‌ای که مستمری کفاف زندگی‌اش را نمی‌دهد و کارگری که امروز گرسنه در این همایش نشسته است تقدیر کنم و بگویم راه این است که شما پای صندوق‌های رای حاضر شوید.

محجوب در پایان خاطرنشان کرد: با وجود کارهایی که ما انجام می‌دهیم، مسائل زمانی به دلخواه کارگران خواهد شد که گردونه امور به نفع شما بچرخد و چرخش ان زمانی اتفاق می‌افتد که تعداد شما زیاد باشد. در حال حاضر در‌ها به روی شما بسته است، شما با حضورتان پای صندوق‌های رای این قفل‌ها را باز خواهید کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس