تاریخ انتشار: ۲۵ ارد ۱۳۹۴

رئیس فدراسیون فوتبال ایران از قرار فدراسیون‌های آسیایی برای رای دادن به بلاتر در انتخابات فیفا خبر داد. به گزارش گذارنیوز علی کفاشیان درباره ترکیب کادر فنی تیم ملی فوتبال گفت: حضور افشین پیروانی در سمت مدیر ورزشی تیم ملی قطعی شده اما هنوز درباره اضافه شدن نکونام به کادر فنی تصمیم قطعی نگرفته‌ایم. تنها […]

رئیس فدراسیون فوتبال ایران از قرار فدراسیون‌های آسیایی برای رای دادن به بلاتر در انتخابات فیفا خبر داد.

کفاشیان

به گزارش گذارنیوز علی کفاشیان درباره ترکیب کادر فنی تیم ملی فوتبال گفت: حضور افشین پیروانی در سمت مدیر ورزشی تیم ملی قطعی شده اما هنوز درباره اضافه شدن نکونام به کادر فنی تصمیم قطعی نگرفته‌ایم. تنها مربی ایرانی ما فعلا مارکار آقاجانیان است.

وی در ادامه درباره آخرین وضعیت مهرداد پولادی اظهار کرد: این بازیکن هنوز به ایران نیامده و در تیم ملی و فوتبال ایران جایگاهی ندارد. با سردار باران چشمه صحبت‌هایی انجام شده که مشکل بازیکنان سرباز برای حضور در تیم ملی رفع شود.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره موضع ایران در انتخابات فیفا گفت: شیخ احمد که عضو هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا و نماینده آسیا در فیفا است با سپ بلاتر مذاکراتی برای افزایش سهیمه آسیا در جام جهانی داشته و قرار شده که فدراسیون‌های آسیایی به بلاتر رای دهند تا سهمیه آسیا در جام جهانی بیشتر شود.

کفاشیان درباره قرارداد کادر فنی تیم ملی امید هم اظهار کرد: قرار بود که آنها تا آخر اسفند ماه ۹۳ کار کنند و دستمزدشان را حبیب کاشانی و فدراسیون پرداخت کنند. در سال جدید مقرر شده درباره کادر فنی و قراردادشان با نظر کاشانی تصمیم گرفته شود.

او درباره همکاری فدراسیون با کمیته ملی المپیک هم گفت: با این کمیته درباره تیم ملی فوتبال ساحلی و امید هماهنگی‌های لازم را داریم تا در مسابقات بین المللی خوب ظاهر شویم.

وی درپایان درباره آخرین وضعیت کارلوس کی‌روش گفت: او به دلیل ممنوع‌الخروج بودن کمی افسرده شده بود و چون پیروانی تازه به جمع تیم ملی اضافه شده و کمی زمان می‌برد که به کار مسلط شود، کی‌روش شخصا به ترکیه رفته تا برنامه‌های تیم ملی را هماهنگ کند.

 

برچسب ها: برچسب‌ها, , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس