تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیته بین‌المللی شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد احتمالا این شورا توافق دمشق و مسکو درباره حضور دائم نظامیان روسیه در سوریه تصویب می‌شود. به گزارش ایلنا به نقل از نووستی، «کنستانتین کساچف» رئیس کمیته بین‌المللی شورای فدراسیون روسیه، روز دوشنبه احتمال دائمی شدن حضور نظامی کشورش در سوریه را مطرح کرد. […]

[ad_1]

رئیس کمیته بین‌المللی شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد احتمالا این شورا توافق دمشق و مسکو درباره حضور دائم نظامیان روسیه در سوریه تصویب می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از نووستی، «کنستانتین کساچف» رئیس کمیته بین‌المللی شورای فدراسیون روسیه، روز دوشنبه احتمال دائمی شدن حضور نظامی کشورش در سوریه را مطرح کرد.


کساچف گفت: «در صورتی‌کهدوما این سند را روز جمعه تصویب کند، ما آماده هستیم آن را در نشست کمیته بین‌المللی شورای فدراسیون، که دهم اکتبر برگزار می‌شود، مورد ارزیابی مجدد قرار دهیم و سپس سند را به نشست عمومی شورا ارائه دهیم.»


توافقنامه حضور یک گروه نیروی هوایی روسیه، کهسال گذشته (۴ شهریور ۱۳۹۴) در دمشق امضا شد به یک گروه از نیروی هوایی روسیه اجازه می دهد برای کمک به صلح و ثبات منطقه، در پایگاه هوایی «حمیمیم» در استان لاذقیه سوریه مستقر شوند. 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس