تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۴
سبحانی‌نیا:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از حضور ناطق نوری به عنوان امام جمعه در نماز جمعه تهران حمایت کرد.

به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام حسین سبحانی نیا ،عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی در رابطه مطرح شدن پیشنهادی مبنی بر امام جمعه شدن ناطق نوری در تهران  گفت: آقای ناطق نوری به عنوان یکی از چهره‌ها و شخصیت‌های باسابقه در انقلاب و در حوزه های سیاسی و فرهنگی در کشور هستند و با مسائل اساسی و خطوط کلی نظام اشنایی کامل دارند.

وی اظهار داشت: اگر چنین اتفاقی بیفتد یعنی آقای ناطق نوری امام جمعه شوند اتفاق میمون و بسیار خوبی است ،آقای ناطق همانطور که برای کارهایی سیاسی تا کنون اعلام آمادگی نکرده است ولی هرجا که نیاز بوده است حضور داشته و اگر چنین مسئله ای نیز محقق شود او می تواند در این جایگاه نیز نقش خوبی را ایفا کند .

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: قشر عظیمی از جامعه هم علاقمند به حضور و نقش آفرینی بیشتر وی در مسائل سیاسی و تداوم راه انقلاب هستند .

وی با بیان اینکه اقای ناطق دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است گفت:آقای ناطق ویزگیهای خوبی دارند و در گذشته نیز سوابق روشنی از وی در کشور ثبت شده است و در هر مسئولیتی هم که بودند به خوبی عمل کردند و نگاهشان نگاه اعتدالی و فراجناحی است.

وی ادامه داد: آقای ناطق در عین حال که یک نیروی اصولگرا و ولایی است اما عملکردشان فراجناحی است و نمونه آن عملکرد خوب وی در مجلس پنجم است که از همه ظرفیت ها موجود در این مجلس استفاده کردند و نگاه تنگ نظرانه و جناحی را در مجموعه کارهایشان به کار نبرد .

این نماینده اصول گرای مجلس تاکید کرد: شرایط کشور نیز این را می طلبد که ما باید وحدت ،انسجام عمل کنیم و از همه ظرفیت های کشور و آنهایی که نسبت به رهبری و نظام و انقلاب و قانون اساسی متعهد هستند در همه مسئولیت ها استفاده کنیم و در واقع نیروهای انقلاب را از بدنه انقلاب جدا نکنیم و این نگاه دراقای ناطق نوری هست ،البته ممکن است این معنا خوشایند برخی افراد نباشد ولی خیلی ازافراد نیز این مسئله را می پسندند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس