تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اختتامیه جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری جشنواره رضوی سفر به بیرجند سفر کرد . به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، در سفر یک روزه معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان خراسان جنوبی شهر بیرجند علاوه […]

[ad_1]

مرادخانی

علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اختتامیه جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری جشنواره رضوی سفر به بیرجند سفر کرد .

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، در سفر یک روزه معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان خراسان جنوبی شهر بیرجند علاوه بر حضور در اختتامیه جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری جشنواره رضوی، علی مرادخانی طی نشست صمیمانه ای با مسئولین انجمن های هنری خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد . همچنین ضمن بازدید از انجمن نمایش استان خراسان جنوبی پنجمین جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری جشنواره رضوی را نیز افتتاح کرد.

علی مرادخانی در خاتمه این سفر ضمن بازدید از نگارخانه در حال احداث اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی با نمایندگان این استان و نمایندگان شهرهای قائن ، زیرکوه ، نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی دیدار گفتگو کرد.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس