تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه برای پاسخ به سوال های دو نماینده اصولگرا در جلسه علنی روز یکشنبه (فردا) مجلس شورای اسلامی حضور می یابد. به گزارش ایسکانیوز، رییس دستگاه دیپلماسی فردا به یک سوال محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان درمورد فعالیت سفارتخانه ها در حوزه های سیاسی و اقتصادی و سه سوال جواد کریمی قدوسی نماینده […]

[ad_1]

وزیر امور خارجه برای پاسخ به سوال های دو نماینده اصولگرا در جلسه علنی روز یکشنبه (فردا) مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

به گزارش ایسکانیوز، رییس دستگاه دیپلماسی فردا به یک سوال محمدرضا پورابراهیمی نماینده کرمان درمورد فعالیت سفارتخانه ها در حوزه های سیاسی و اقتصادی و سه سوال جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد در موضوع برجام پاسخ می دهد.

همچنین قرار است عادل آذر رییس دیوان محاسبات فردا در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی گزارشی در مورد حقوق های نامتعارف به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه کند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است در جلسه علنی فردا خانه ملت لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی و طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد اعاده شده از شورای نگهبان را بررسی کنند.
به گزارش ایرنا، بررسی لایحه اساس نامه سازمان فرهنگی-هنری فارسی زبانان و لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا نیز در دستور کار این هفته مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس