تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران آغاز شد شرکت شیر پاستوریزه ارمغان-مانی ماس تولید کننده انواع پودرهای شیر خشک، در پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از ۲۳ تا ۲۶شهریور در غرفه ۳۲ -سالن ۴۰ آماده پذیرایی از متقاضیان است . به گزارش روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان -مانی ماس، این شرکت به […]

[ad_1]

پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران آغاز شد

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان-مانی ماس تولید کننده انواع پودرهای شیر خشک، در پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از ۲۳ تا ۲۶شهریور در غرفه ۳۲ -سالن ۴۰ آماده پذیرایی از متقاضیان است .

به گزارش روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه ارمغان -مانی ماس، این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده انواع پودرهای شیر خشک در کشور، در پانزدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از ۲۳ الی ۲۶ شهریور در غرفه ۳۲ – سالن ۴۰ آماده پذیرایی از متقاضیان محصولات خود است.

گفتنی است شرکت شیر پاستوریزه ارمغان – مانی ماس در حال حاضر انواع پودر شیر خشک ، پودر پنیر ، پودر آب پنیر ، پودر پرمیت و MPC را با درجه کیفی A تولید می‌کند.

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان با برند مانی ماس از سال ۱۳۶۶ با همت برادران راهنما در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر در شهرستان فسا فعالیت خود را آغاز کرد و به عنوان قدیمی ترین تولید کننده بخش خصوصی لبنیات در جنوب کشور مطرح است.

در حال حاضر بالغ بر ۴۵۰ نفر با بیمه تامین اجتماعی مشغول فعالیت در این شرکت هستند، ضمن این که هزاران نفر نیز به صورت غیرمستقیم در این چرخه فعالیت دارند.

این کارخانه هم اکنون به دلیل شرایط رکود حاکم بر بازار با یک سوم ظرفیت روزانه ۱۵۰ تن شیر را جذب و به ۸۵ نوع محصول لبنی تبدیل نماید.

شرکت فرآورده های لبنی مانی ماس در حال حاضر انواع محصولات لبنی و پودری از قبیل انواع ماست ، شیر بطری ، کشک ، دوغ ، ماست موسیر ، پنیر خامه ای ، پنیر پروسس ، پنیر سفید ، پنیر پیتزا ، کره و انواع پودرها را تولید می‌کند .

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس