تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام معاونت اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر نقش دانش آموزان و جوانان در عرصه دفاع از کشور گفت: در هشت سال جنگ تحمیلی حضور جوانان و دانش آموزان قدرت جدیدی را ایجاد کرد و موجب پیروزی‌های پی در پی در تمام دوران دفاع مقدس شد. به گزارش ایسنا، نائینی در مراسم نواخته […]

[ad_1]

قائم مقام معاونت اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر نقش دانش آموزان و جوانان در عرصه دفاع از کشور گفت: در هشت سال جنگ تحمیلی حضور جوانان و دانش آموزان قدرت جدیدی را ایجاد کرد و موجب پیروزی‌های پی در پی در تمام دوران دفاع مقدس شد.

به گزارش ایسنا، نائینی در مراسم نواخته شدن ششمین زنگ دانش آموز شهید در بهشت زهرا(س) تهران گفت: در هشت سال دفاع مقدس دانش آموزان در تمامی عرصه‌های جنگ حضور فعال و موثری داشتند در حقیقت این هنر امام راحل بود که در روزهایی که همه احساس خطر می‌کردند و دشمن در ۱۸۰۰ کیلومتر از مرزهای کشور با تمام قوا برای جنگ با ما آمده بود دانش آموزان را به صحنه آورد.

وی افزود: در روزهایی که هیچ قدرت دفاعی وجود نداشت و کشور به لحاظ سیاسی و اقتصادی ثبات نداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران دانش آموزان را به صحنه آورد و با برانگیختن آنها نیروی عظیمی در مقابل حمله همه جانبه دشمن ایجاد کرد دشمنی که تصور اشغال سه روزه خرمشهر را در سر می‌پروراند.

نائینی تاکید کرد: حضور جوانان و دانش آموزان قدرت جدیدی در عرصه دفاع ایجاد و سازمان جنگ را متحول کرد و پیروزیهای پی در پی در هشت سال دفاع مقدس به برکت حضور همین دانش آموزان و جوانان رقم خورد.

وی ادامه داد: قدرت ایمان و عشق در بین جوانان موج زد و موجب غرور آفرینی‌های بسیار شد، امروز نیز همان صحنه جهاد و مقاومت وجود دارد. دانش آموزانی که امروز در همه عرصه‌های بالندگی و رشد کشور باید نقش آفرین باشند و بدانند دوران مقاومت ادامه دارد.

قائم مقام معاونت اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر ادامه مقاومت در برابر تهاجم دشمن گفت: امروز دشمن ایمان و اعتقاد ما را مورد تهاجم قرار داده است و تلاش می‌کند اعتقادات و باورهای ما را خدشه دار کند. بی تردید جهاد با دشمن پایان ندارد و امروز تنها شکل و صحنه مقاومت تغییر کرده است.

وی تاکید کرد: امروز تنها جغرافیای مقاومت و جنگ و ابزارهای دشمن تغییر کرده است و باید بدانیم در کدام میدان قرار گرفته‌ایم و چگونه باید عمل کنیم تا همچنان سربلند و پیروز باشیم.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم و پس از نواخته شده ششمین زنگ دانش آموز شهید ۶۵۰ کبوتر خونین بال به یاد ۶۵۰ شهید دانش آموز در بهشت زهرا (س) بر فراز قطعه شهدا به پرواز درآمدند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس