تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی رودسر گفت:بیش از ۳۵۰ پلیس یار محرم ورابط ترافیکی در سطح این شهرستا ن بیش از ۳۰۰ دسته عزاداری در شهرستان تأمین امنیت و انتظامات را به عهده دارند. به گزارش گذارنیوز از ررودسر،  سرهنگ رمضانعلی پور قاسم  در حاشیه شرکت در مراسم عزاداری امام حسین در  حسینه نیروی انتظامی با تسلیت […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی رودسر گفت:بیش از ۳۵۰ پلیس یار محرم ورابط ترافیکی در سطح این شهرستا ن بیش از ۳۰۰ دسته عزاداری در شهرستان تأمین امنیت و انتظامات را به عهده دارند.

به گزارش گذارنیوز از ررودسر،  سرهنگ رمضانعلی پور قاسم  در حاشیه شرکت در مراسم عزاداری امام حسین در  حسینه نیروی انتظامی با تسلیت شهادت سالارشهیدان امام حسین( ع) گفت: ماهر چه داریم به برکت سرور و سالارشهیدان امام حسین  است و این عزاداری‌هاست که کشور مارا بیمه وتا کنون دشمن نتوانسته است با ما مقابله کند.


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رودسر گفت: با تمهیدات اندیشیده شده برای دسته‌های عزاداری شهرستان رودسر اقدامات لازم انجام شده است.


 وی از آمادگی نیروی انتظامی شهرستان رودسر از ساماندهی دسته‌های عزاداری در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از ۳۵۰ پلیس یار محرم و رابط ترافیکی در سطح این شهرستا ن بیش از ۳۰۰ دسته عزاداری در شهرستان  تأمین امنیت و انتظامات را به عهده دارند.


سرهنگ پورقاسم در این مراسم از مردم خواست با پلیس و نیروهای نتظام در شهرستان همکاری لازم را داشته باشند در صورت هر گونه مشکل با پایس ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس